- Apple Watch
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- iPhone topik
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
pofijanika
csendes tag
Köszi, végül már hétfő óta egy Note5-öt püfölök teljes elégedettséggel.
(Mi Store) -
Departed
őstag
Szerintetek mikor jön a Note6, és mennyivel fogja csökkenteni a 65ezres Redmi Note5 árát?

Ennél olcsóbb nem nagyon tud lenni. Amúgyis ennél a 60ezer forintos telefonnál 200ezer forint fölött kapsz csak jobbat más márkákból.
Amúgymeg kapható 61ezerért is már, vedd meg annyiért ha a 65ezer sok. -
Graphics
Jómunkásember
Szerintetek mikor jön a Note6, és mennyivel fogja csökkenteni a 65ezres Redmi Note5 árát?

Nem fogja jelentősen csökkenteni
Mivel előbb áll le a Note 5 gyártása, mintsem hogy veszteségesen gyártsák

-
pofijanika
csendes tag
Szerintetek mikor jön a Note6, és mennyivel fogja csökkenteni a 65ezres Redmi Note5 árát?

-
Graphics
Jómunkásember
Nekem szerencsére a Kínai árak a végső árak, úgyhogy ez marad a 299 USD ár ha a 64 GB variánst választom.vagy 329 ha a128-at...
Akkor veled kell bizniszelni
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
nehezelfeled
csendes tag
-
nehezelfeled
csendes tag
+1 a 710re min 4000-es akksival
Mivel Erdélyben élek, itt még müködik az ismerős vámos jelenség, így nem fizetek vámot, csak akkor ha a Lightinthebox-rol rendelek és ott 2% biztositást számolnak fel ami vállalható... 😁😁😁
Olyankor kifizetem, a Lightinthebox meg visszutalja a pénzt 2 napon belül... -
helixP
nagyúr
Basszus, rosszul emlékeztem? Nem úgy volt, hogy ez nem lesz hányingerkijelzős?

neoforce: Félek, hogy ez optimista hozzáállás.
-
SkyLine3000
addikt
Hátakkó ez se köll.
-
Graphics
Jómunkásember
Redmi Note 3, Redmi Note 4 3/32 & 4/64 után a Pocophone F1 következik...
Jelenleg 299 USD a Joybuy-on...
Azért ott van külömbség de nagyon...
Snap 845
Type C gyors töltés
A kamera is jobb110 ezerre jön ki a végösszeg, az nem nagy buli.
-
szabi__memo
nagyúr
Ehhez adjad hozzá az áfa összegét is és már nem olyan jó buli
ON: nekem Redmi Note 5 van 3 hónapja és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, viszont ha megjelenik a Note 6 és nem szállnak el az árak, pluszban lesz infrás arcfelismerő, akkor még jó áron meg tudok válni az 5-től. Jobban örülnék azért egy SD 710-nek.De majd meglátjuk.+1 a 710re min 4000-es akksival
-
Terentius
őstag
Redmi Note 3, Redmi Note 4 3/32 & 4/64 után a Pocophone F1 következik...
Jelenleg 299 USD a Joybuy-on...
Azért ott van külömbség de nagyon...
Snap 845
Type C gyors töltés
A kamera is jobbEhhez adjad hozzá az áfa összegét is és már nem olyan jó buli
ON: nekem Redmi Note 5 van 3 hónapja és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, viszont ha megjelenik a Note 6 és nem szállnak el az árak, pluszban lesz infrás arcfelismerő, akkor még jó áron meg tudok válni az 5-től. Jobban örülnék azért egy SD 710-nek.De majd meglátjuk. -
nehezelfeled
csendes tag
Redmi Note 3, Redmi Note 4 3/32 & 4/64 után a Pocophone F1 következik...
Jelenleg 299 USD a Joybuy-on...
Azért ott van külömbség de nagyon...
Snap 845
Type C gyors töltés
A kamera is jobb -
*Mukeey*
addikt
Miért lesz ez is noccsos...
Egyetlen értelmezhető készülék volt a Note5 manapság,viszonylag modern soc-al ebben a kategóriában.Úgy érzem,jó darabig maradni fog. -
neoforce
aktív tag
Szerintem ez bármilyen is lesz,neméri meg Note5-öt leváltani. Majd a Redmi note 7 re addigra talán a notch is lefut!
-
Griff55
senior tag
Sokat számít a rom optimalizáltsága, végigpróbáltam x 8.1-es romot a telefonomon (mind főzött, a gyárihoz már nincs türelmem - mivel kínai), de amikor ismerős frissen vett telefonját mellé tettem (Note 5) az érezhetően gyorsabban nyitogatta az applikációkat, pedig ugye a 820 jóval erősebb kell(ene) hogy legyen mint a 636, a 820 az kb picivel a 660 felett van.
de ez nem csak az soc erősségétől függ, hanem a tárhely sebességétől, meg a ramtól is gondolom
-
D013
aktív tag
Értem én, felhasználás kérdése. Én nem érzem hogy 2x annyit ki kellene fizetnem a note5 után egy poco-ra csak mert gyorsabb. Méghozzá azért nem mert ha nem játszok (márpedig nem) akkor bőven jó egy 636 is és nem dob annyit a 845. Egyszerűen feleslegesnek tűnik, mert semmi nincs ami ne lenne elég gyors a 636-al, vagy azt érezném, hogy ide bizony kellene még erő. Ezért a 660-ra meg végképp nem fizetnék rá. De kinek mi.
Szerk: Valaki belvárosi használatra is terepjárót akar ami egyértelműen felesleges, pazarló és hülyeségSokat számít a rom optimalizáltsága, végigpróbáltam x 8.1-es romot a telefonomon (mind főzött, a gyárihoz már nincs türelmem - mivel kínai), de amikor ismerős frissen vett telefonját mellé tettem (Note 5) az érezhetően gyorsabban nyitogatta az applikációkat, pedig ugye a 820 jóval erősebb kell(ene) hogy legyen mint a 636, a 820 az kb picivel a 660 felett van.
-
Departed
őstag
Értem én, felhasználás kérdése. Én nem érzem hogy 2x annyit ki kellene fizetnem a note5 után egy poco-ra csak mert gyorsabb. Méghozzá azért nem mert ha nem játszok (márpedig nem) akkor bőven jó egy 636 is és nem dob annyit a 845. Egyszerűen feleslegesnek tűnik, mert semmi nincs ami ne lenne elég gyors a 636-al, vagy azt érezném, hogy ide bizony kellene még erő. Ezért a 660-ra meg végképp nem fizetnék rá. De kinek mi.
Szerk: Valaki belvárosi használatra is terepjárót akar ami egyértelműen felesleges, pazarló és hülyeségPontosan. Hasonlóan használom a telót, és még azt is bevallom férfiasan hogy nem hogy SD845, de még a SD625-->SD636 váltást is sokkal kevésbé érzem mint a 3GB-->4GB ram váltást.
De hát nem vagyunk egyformák, ebben sem.

-
Graphics
Jómunkásember
Értem én, felhasználás kérdése. Én nem érzem hogy 2x annyit ki kellene fizetnem a note5 után egy poco-ra csak mert gyorsabb. Méghozzá azért nem mert ha nem játszok (márpedig nem) akkor bőven jó egy 636 is és nem dob annyit a 845. Egyszerűen feleslegesnek tűnik, mert semmi nincs ami ne lenne elég gyors a 636-al, vagy azt érezném, hogy ide bizony kellene még erő. Ezért a 660-ra meg végképp nem fizetnék rá. De kinek mi.
Szerk: Valaki belvárosi használatra is terepjárót akar ami egyértelműen felesleges, pazarló és hülyeségÍgy igaz.
-
szabi__memo
nagyúr
Csak simán rendszersebességhez már nem is lehet jó a nagyobb SoC?
Érdekes logika.
Gyorsabban nem fog merülni alap felhasználás során, mivel ugyanazon termékcsalád. Viszont a plusz erő jól jön.
Én se akartam 636-nál erősebb SoC-ot, kipróbáltam egy 845-öst, és durván érezhető különbségek vannak.
Lehet valakinek elég egy 1.0-es benzines Swift, de azért néha megkergetnék én is egy erősebb vasat.
Értem én, felhasználás kérdése. Én nem érzem hogy 2x annyit ki kellene fizetnem a note5 után egy poco-ra csak mert gyorsabb. Méghozzá azért nem mert ha nem játszok (márpedig nem) akkor bőven jó egy 636 is és nem dob annyit a 845. Egyszerűen feleslegesnek tűnik, mert semmi nincs ami ne lenne elég gyors a 636-al, vagy azt érezném, hogy ide bizony kellene még erő. Ezért a 660-ra meg végképp nem fizetnék rá. De kinek mi.
Szerk: Valaki belvárosi használatra is terepjárót akar ami egyértelműen felesleges, pazarló és hülyeség -
Graphics
Jómunkásember
Játszani lehet, meg, hogy gyorsabban merüljél le. Máshoz nem
Csak simán rendszersebességhez már nem is lehet jó a nagyobb SoC?
Érdekes logika.
Gyorsabban nem fog merülni alap felhasználás során, mivel ugyanazon termékcsalád. Viszont a plusz erő jól jön.
Én se akartam 636-nál erősebb SoC-ot, kipróbáltam egy 845-öst, és durván érezhető különbségek vannak.
Lehet valakinek elég egy 1.0-es benzines Swift, de azért néha megkergetnék én is egy erősebb vasat.
-
szabi__memo
nagyúr
Játszani lehet, meg, hogy gyorsabban merüljél le. Máshoz nem
-
batai15
félisten
Ha lesz type c esetleg váltok.
Ha nem jövőre mást választok. -
Graphics
Jómunkásember
Több helyen is 660-at olvastam. Szvsz ez nem egy nagy ugrás, váltani semmiképpen nem lesz érdemes (note5 tulajoknak)
Pont akkora ugrás, hogy megéri váltani

20-30%-os teljesítménytöbblet
-
szabi__memo
nagyúr
Több helyen is 660-at olvastam. Szvsz ez nem egy nagy ugrás, váltani semmiképpen nem lesz érdemes (note5 tulajoknak)
-
Graphics
Jómunkásember
-
D013
aktív tag
Ha 660 vagy 670, akkor lehet benevezek egyre, bár elég szomorú hogy "lefelé" kellene váltanom a Z2 820-asa után Csak már nagyon unom hogy szétmelegszik, meg hiányzik egy szép nagy kijelző. Persze az is előfordulhat hogy MTK-t kap, hiszen a Redmi 6 és 6A is azt kapott. Szóval lehet akár P60 vagy P70 is, máskérdés hogy kerülöm a Mediateket mostmár....

-
Griff55
senior tag
-
Soleco
tag
Jó hamar kifut a 6-os széria *_*. Redmi 6 se volt előrelépés, gondolom itt se lesz komoly fejlődés.
-
Graphics
Jómunkásember
-
#29263560
törölt tag
Akkor a Note5 Pro az utolsó Redmi-m.
-
D013
aktív tag
-
#33762560
törölt tag
Hát most aztán nagyon meglepődtem... nem.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Lenovo X1 Yoga gen. 6. // i7-1185g7 // 32GB // 512GB // ÚJSZERŰ IS!!! // ÚJ ÁRA 1.408.990.-Ft!!!!!!
- AKCIÓ! 1TB NVMe SSD, 1 év gar 2230/2280
- Apple iPhone 14 128GB Blue Karcmentes állapot 92% akkumulátor
- 27% - GAMING PC! 13900K / RTX 4090 / 64GB DDR4 / Z690 / 3TB SSD / 1600w Platinum
- Surface 3 - 13,5" 2k érintő, i5 1035G7, Iris Plus, 16GB RAM, SSD, jó akku, újszerű állapot, számla
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
(Mi Store)
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



