Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz DDA40X #36 üzenetére

    Ne haragudj de a KP500 valóban egy őskövület és soha nem volt egy kategória semelyik csúcskategóriás készülékkel!
    Már elnézést de azért mert nem kevés évvel ezelőtt volt egy rossz LG készüléked nem veszel tőlük telefont! Ha én így döntenék akkor nem lenne sztem telefonom,mert nem tudnék kitől venni! Ja várj,bocs tudnék az LG-től! Mint fentebb írtam volt jópár készülékem tőlük és soha semmi baja nem volt! Bocsánat volt a G4 bőr hátlapja kopott,de gariban simán cserélték illetve a G6 SIM tálcája eltört amit szintén gariban javítottak,mindezt egy GSM boltos papír alapján,mert ugye az LG ellenben más gyártókkal a GSM boltos készülékekhez is korrekt módon áll hozzá!
    Ez nem egy LG védőbeszéd,de abszolút méltatlannak tartom a mobilrészleg megítélését! Valóban voltak kissé fura döntéseik amik nem biztos,hogy jók voltak viszont semmiben sem rosszabbak a konkurenciánál! Én Samuval jártam úgy,hogy folyamatosan gariztattam,de nem mondom,hogy soha nem veszek,pedig lehet! Én nem látom ,hogy az istenített Samu annyival jobb lenne, egyszerűen a csapból is az folyik!

    :R Peace

    Mi az ami Stemplar kolléga írásában nem érthető? Sztem teljesen normálisan írta le a véleményét

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák