Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    Nálam felélték a respectjüket a csapnivaló megbízhatósággal/minőséggel..
    A G1-2 tökéletes volt, kettesem szerintem minimum 3x volt, csak a 16 Gb tárhelyet vették soványra, a 32-es meg ritka volt, de akkoriban szerintem mindent vitt a formája és a kamerája is.
    Mikor a 3-as kijött egy lagtenger volt, aztán szétrepedt a keret a kijelző felett a mikrofonnál (mind a két telefonomnál)
    A négyes még roszabb volt, imádtam mert nagyon jó képeket készített, nem lagolt, és marha jól nézett ki barna hátlappal,de mind a két telefon ugyanazzal a bootloop alaplap hibával ment a váci útra, aztán a barátaimé is, kivétel nélkül mindegyik.
    Az első G-Flex szintén nagy szerelem volt, kijelzőhibával ment a szervizbe,és mert nem bírtam magammal vettem még egyet, az is beszart.
    Az ötös külsőre egy rossz vicc volt, és innentől lehetett felőlem bármilyen jó a hatos/hetes, nem kezdtem bele.
    Ja, a V10 nagyon impozáns volt, a SOT idő kivételével, és szerettem is nagyon, de aztán berúgták az ajtót a kínaiak, és felőlem Lg-ék a fejük tetejére is állhatnak, pláne 200K feletti árakkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák