Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz janeszgol #8 üzenetére

    A Sony-ba pont ne reménykedj. Ők teljesen rá vannak csavarodva a 21:9-re. Ez olyan fixáció náluk mint a többinél az, hogy a nagyobb és több, mindig jobb is.
    Nézd meg a Sony Xperia 5 II -t. Ugyan picit nagyobb a 12 mini-nél, de ha a tetejéből 1-1,5 cm-t lecsípnének (ergo hagynák a pi**ába a 21:9-et) akkor nekem tökéletes lenne.

    #9 Zsolt_72
    "Talán most elindul egy folyamat és újra lesznek (...) remek kompakt eszközök."
    A próféta szóljon belőled! :R

    #7 forumpista
    Az autós példád azért nem jó, mert a VW Polo nem egy prémium termék. Ami nekem így elsőre beugrik az a Mini. Na, ebből lehet aztán csicsát, gyorsat, erőset venni, nem kevés pénzért. Sose fog annyiba kerülni, mint mondjuk egy full-os 7-es BMW. Sose lesz annyi hely benne, de annak az embernek, aki úgyis egyedül használná, de fontos neki a prémium anyaghasználat, a minőség és kell a kraft, annak pl. ott lesz a John Cooper Works.
    Na, ez a változatosság - ami az autóknál (még) megvan - hiányzik a telefonok esetén. Ott csak - a példa kedvéért - mekafull 7-es bimmer van és Dacia Logan MCV.

    #11 Graphics
    "Én lemaradok az adásokról ... "
    Tessen feliratkozni a csatornára, nyomni a csengőt, stb. ;) Gondolom ez a cél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák