Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copin

    őstag

    válasz LEFTHORSE1 #9 üzenetére

    A Samsungot nézve ott is megmaradt a belső ellentét, szóval ez nem biztos hogy segíteni fog. Amúgy nekem még nem töltöttek be a tesztképek, így elég nehéz mit modani a képminőségre. 1,2 mega pedig kell a halálnak zoom nélkül.

  • copin

    őstag

    válasz joey04 #17 üzenetére

    Milyen képek? Ha pedig lesznek képek és nem fognak tetszeni neked (mert nem fognak tetszeni, a szubjektivitás örök fegyverével élve), akkor jöhet a zoom nevű téma, ami elég ritka madár a mobiltelefonok között. Másfelöl mint írtam az LG szerint megállnak 12 megánál, ami könnyen előfordulhat. További kellemes gigapixelezést, de ilyesmiről szó sem lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • copin

    őstag

    válasz joey04 #25 üzenetére

    kit érdekel az lg véleménye hogy meg kell állni 12-nél amikor már az 5 is feleslegsen sok?

    Mivel ők a harmadikok ezért több sütnivalójuk van a témáról, már csak azért is mert bennfentes. Másfelöl jött egy válasz a megapixelháború ellenzőinek. Erre ilyen roszul reagálod le. Azért még remélem ez nem riasztja el a hasonlóan nyílt kommunikációtól azokat, akik felenek egy-egy telefonért, vagyis hogy ez nem általános. Jó tudni kik állnak a cégek mögött (van ahol ennek hagyománya van ;) ).

    zoomról ki beszélt?

    Lehet nehéz megérteni, de láttam már 16x-os digitális zoommal rendelkező Sony-t 1,3 megán. Nos, ez 12 megán sokkal jobban hangzik és hasznosabb is, ha nem akarunk utólag kicsinyíteni a gépen, nem látjuk a keresőben a témát tisztán, vagy csak egyszerűen messze van. Ha mindez optikai zoom formájában érkezik akkor még jobban örülnék. Erre jó példa a HIY01, aka H002, aka Hi-Vision Cam Wooo; 3x-os zoommal.

    a mobillal készített képek pedig mindig is gyengék voltak ez nem egyéni vélemény. ez nem változik a mp szám emelésével így az fölösleges

    A te szavaiddal élve, fotó mobil-kompakt csatárol ki beszélt? Ha ez nem tetszik irány a Fototrend, de itt továbbra is telefonokról lesz szó, amelyek méretben elég szűk korlátok között mozognak, ennek megfelelően kell felállítani az elvárásokat. Ha ez nem megy, akkor az már nem az én bajom.

  • copin

    őstag

    válasz joey04 #27 üzenetére

    Elméletileg az innov a legjobb kamerás mobil, ami 8 megás. Nem 2-3-5. Nem készít rossz képeket, szóval nincs vele gond. Most akkor mi van CIF kamera kéne? Vegyél magadnak, mert van. Nem mondom azt hogy 20 megával jobb lenne, de plusz 4 megától nem feltétlenül lesz rossz minőségű a kép.
    Állandóan ugyanaz megy és a végén jön néhány jobb fotós telefon, csak egy rakás embernek "beragadt a lemez", köztük neked is. Nem kell pánikolni, a kanadai hofo-n is néha ez a téma, szóval itt már globális válság van. :DDD Mégis a 10 megás SH-06A lett a legnépszerűbb az új keitaik közül. Egy paradoxon, de mégis működik.

    Lehet, hogy megállnak, de megint benéztél valamit, nekem mindegy megállnak-e 12-nél vagy 50-nél ha már az 5 is sok volt.

    A fentiek szerint: :)) :R

Új hozzászólás Aktív témák