Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz janeszgol #268 üzenetére

    Engem eléggé meg is lepett, hogy idén ennyire jó áron lehet telefonokat venni, mivel múlt évben akárhogy variáltam a Mi 9 SE árával, még mindig olcsóbb volt megvenni az Alzánál, most viszont a Redmi Note 8T 75000.- helyett így 27000.-be került! Még ha csak egyetlen előfizetéssel veszi is valaki, akkor is nagyon megéri, ahogy mondod. De mint az előbb levezettem, sokkal jobban megéri, ha valaki meglévő előfizetés(ek) mellé veszi.

    Emiatt is írtam tegnap, hogy lassan már megérné átmenni Magenta1-be, mert a Digi csomaggal egy árszinten lenne. A 100/100-as netet viszont meghagynám Digisnek, azzal nem sok gond volt.

    Ezelőtt T home ADSL-em volt és az sem igaz, amit valaki írt itt, hogy semmit nem fejlesztettek, mert pár év alatt fele/harmada lett az ára és kb 20x-ra nőtt a sebessége, persze mikor megérkezett a Digi lan, az nagyságrendekkel jobb és olcsóbb volt! :) Jelenleg viszont a Telekom simán beérte, szomszédnak mindene T-s és nincs vele gondja.

    És ahogy mondod, ez alá a pár ezer forintos hang+net előfizetés ár alá már nem nagyon lehetne menni, ha valakinek fontos a stabil elérés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák