Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    válasz moli.hu #94 üzenetére

    huha, azert komoly gondok vannak az emag-gal es az altaluk hasznalt futarszolgalattal (dpd): szep bekesen felkelek fel 12-kor, ranezek a mobilomra, nincs nemfogadott hivas, baratno nem hivott. bekapcsolom a gepet, nezegetem a hireket, mire veletlen rakattintok a tegnap megnyitott nyomkovetesi tab-ra, ahol latom, hogy a kezbesitest ma reggel 10-kor megprobaltak, de az sikertelen! mondom, mi a fene, pedig meg hallottam is, hogy valaki dorombol az ajton, picit fel is ebredtem, de azonnal visszaaludtam. Dehat ez egy tarsashaz, itt naponta jonnek hitteriteni, arvaknak penzt gyujteni, nem fogom csak ugy kinyitni az ajtot, foleg felkelni nekik. Ranezek a mobilomra megint, NINCS nem fogadott hivas! Itt allt a majom az ajtom elott, de nem hivott fel, hogy hol vagyok?! Lehet epp zuhanyzok, es nem hallom a kopogast, ellenben a mobilt magammal vittem a furdobe felhangositva.. vagy alszok es a mobil a fulem mellett van, ugye.. Meg eleve, szombat van, ki szamit arra, hogy szombaton dolgoznak? Foleg, hogy az emag oldalan ez volt: "Szállítás várható időpontja 2015.03.30". Mondom, akkor felhivom oket, hogy merre jar a futar, de az ugyfelszolgalat ivr-je azt mondja, hogy hivjam oket hetfon, mert nem dolgoznak szombaton. Ja, bazdmeg, tehat a futar dolgozik, de a ceg nem. teljesen logikus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák