Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Khm, kedves Bocha...

    "Nem szabad persze megfeledkezni az Apple iPhone 3G-ről sem, melynek árából mondjuk a család többi tagjának ajándékozását is elintézhetjük."

    Tudom, hogy itt az iPhone-t szídni divat, de ha egy mondattal előrébb annyira ajánlgatod a HTC Touch HD-t (ami egyébként szerintem is egy nagyon jó cucc), akkor vagy ott is fel kellett volna hozni, hogy 150 ezerbe kerül vagy a 135 ezres iPhone-nál kihagyni ezt a megjegyzést...mert ez inkább flame-re buzdító félmondat, mintsem informatív, poénos valami. Elnézést, de nekem ez szúrja nagyon a szemem:(

    Ettől eltekintve a cikk jó, ugyan nem vagyok egy nagy marketinges, de egy nőből lévő ismerősömet kb. fél óra telefonos taperolás után sikerült "meggyőzni" az iPhone-ról, igaz ő már eleve úgy jött hozzánk vendégségbe, hogy "fú el tudjuk képzelni az milyen jó?"...Mondom persze, hogy el, nesze fogdosd:) Az is tény ugyanakkor, hogy ő ugyanarra használja, mint a júzerek többsége: telefonálás, filmnézés és zenehallgatás (kb. 10-90% arányban), levelek olvasása és egy kis internetezés. Elmondtam neki minden hátrányt, ami csak az eszembe jutott, de láttam a szemében, hogyha azt mondanám, hogy csak egy számot tud vele felhívni, akkor is megvette volna...:) (hozzáteszem ő is T-Mobile-os előfizető lett, kártyafüggetlenül nevetségesen sokat kérnek ezért a cuccért).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák