Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz bozarjoska #12 üzenetére

    Még soha nem ejtettem le olyan készüléket, amit át tudtam fogni úgy, hogy közben egy kézzel tudtam kezelni is. Ha nem tudom átfogni, de közben egy kézzel piszkálom, több mint biztos, hogy előbb utóbb elejtem. Minél nagyobbak ezek a mobiltabletek, annál nagyobb erővel hat rájuk a gravitáció :DDD .
    Még soha nem láttam magam körül annyi törött kijelzőt mint az utóbbi években. Nyilván az elejtés esélye a készülékek méretével párhuzamosan nő. Korábban a karc volt a divat, azt megoldották. Elvárom, hogy az egyre biztosabb elejtés következtében fellépő károsodásra is kitaláljanak valamit.

    bozarjoska: akár egy 7"-os vékony kávás tabletet is tudok kezelni egy kézzel. Tehát, akkor simán lehetnek akkora mobiltelefonok is. Hozzáteszem, hogy alacsony vagyok, nem kizást, hogy van aki 8"-os készüléket is tudna egy kézzel kezelni. Nyilván az nem számít, hogy hátulról picit meglököm a kezét és földhöz vágja, mert átfogni nem tudja. Vagy akár a szél kikapja a kezéből.

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák