Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz opr #5 üzenetére

    Esett mar ennel sokkal nagyobbat is, pl 2013-ban, 24 ora alatt 73%-ot, de onnan is felkelt. Innen is fel fog.

    El tudom képzelni persze hogy visszajönne bármekkora esés után (remélem látni is fogjuk, legalább az esés részt :D ;]) , mert miért ne, a piacok ilyenek, de biztosan semmilyen módon nem hasonlítható 2013-hoz, mekkora is volt a kapitalizációja akkor és most? Tök más reakciót indítana be ha a mostani ~600 milliárd $ 70 (60,50,40?)%-a elégne, főleg ha 24 óra alatt.

    #13 mondjuk már a cikk címe is hülyeség, eddig is be kellett vallani és adózni utána (papíron még ha lopsz, sikkasztasz stb. az is jövedelemnek számít és le kellene adózni).

    #15 szerintem az első mondatban szereplő "nyereséget realizálnak" a kulcs (de nem vagyok könyvelő). Tehát amíg hithű bányász vagy aki tényleg a rencer barátja és hisz benne mert ez a jövő ™ és nem akar nyerészkedni, addig szvsz. nem kell adózni :DDD Tippre ha te bitcoinnal "fizetsz" a bótban, akkor azon ott lesz az ÁFA tehát nincs vele több teendőd.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák