Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz Sgr_A #14 üzenetére

    Tudom, de...
    ...elég beleolvasni a Q6 topicba és/vagy megnézni a hardver paramétereket...maradjunk annyiban, hogy katasztrófa. :(
    A Q7-ben bíztam, de a foskalácsok csak Koreában fogják Snapi 450-nel árusítani, Európába vmi hulladék Mediatekkel érkezik, kezdőára 100k felett... :W Nem normálisak. Kis kompromisszummal Snapi 450-nel elmenne...féláron. ;]

    Zseb kontra teló. Nem tudom, az én régi LG G2-m 138 mmm hosszú, első zsebben éppenhogy elfér, de ha leülök, akkor már kényelmetlen néha és/vagy kieshet. Hátsó zsebbe meg alapból nem teszek telót. :N A 150 meg 160 mm hosszú téglák egyszerűen túl nagyok, az egykezes használatról nem is beszélve.
    De mindegy, legyenek persze ilyenek, engem az zavar, hogy szinte csak ilyenek vannak. 20-ból max 1 teló 145 mm alatti hosszúságú, de azt meg általában elbaltázzák vmi fostos hardverrel...:O :(((
    18:9-ben 5.6-5.7 coll alatt egyszerűen nincs normális készülék. Egyedül az LG G6 lehetett volna alternatíva, arról viszont lespórolták az értesítő LED-et a barmok, ami pedig alap...nak kellene lennie. :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák