Hirdetés

2018. szeptember 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) Bicsibocsi

Bicsibocsi
(kvázi-tag)

Hmmm. 6,3"-os képernyő. Jól jönne. Kezdem kicsinek érezni a Mate 10 lite 5,9-ces kijelzőjét.

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#2) kcsa

kcsa
(PH! kedvence)

"Azt egyelőre nem tudni, hogy a szenzorszigettel és Kirin 710-zel várt phablet más néven felbukkan-e majd a nemzetközi piacokon."

áá, biztosan nem... :U

(#3) RareParrot

RareParrot
(senior tag)

Ott a Kirin 960, rakják bele azt.

(#4) mrThomi válasza RareParrot (#3) üzenetére

mrThomi
(senior tag)

az túl egyszerű lenne

(#5) doooo

doooo
(őstag)

Pff.. a két 710-es közvetlen rivális, mi? Az S710 eleve a Kirin 960 és 970 között van valahol... És most azt akarják mondani, hogy a Kirin 659 új generációja is (vagyis a Kirin 710) ezen a szinten lesz? Amikor 3 évig, és minimum 40 mobil erejéig valahol a középkategória közepén csücsültek vele? :U Erre kíváncsi leszek.

(#6) kcsa válasza doooo (#5) üzenetére

kcsa
(PH! kedvence)

A Kirin 710-nek nem sok köze lesz hálistennek a 650-655-658-659-hez.

(#7) dave_gahan

dave_gahan
(fanatikus tag)

6.3 coll...agyam eldobom... :W
Könyörgöm, vmelyik gyártó jöjjön már ki egy 18:9-es 5.5 collos, tehát, 140-145 mm-nél nem hosszabb középkategóriás mobillal, ami normálisan elfér zsebben - vagy legalább is jobban, mint ezek a 6" és afeletti batárok... :(((

[ Szerkesztve ]

LG G2 black THA 32 GB stock v20a

(#8) Alibaba5 válasza dave_gahan (#7) üzenetére

Alibaba5
(lelkes újonc)

Táskát kell hordani :)

(#9) Roaming

Roaming
(senior tag)

A képek alapján - végre - sikerült lekicsinyíteni a kávát? :D Most már jobban hajaz az iPhone X-re, mivel a szenzorsziget is nagyobb, na meg az alsó káva kisebb. :))

[ Szerkesztve ]

"Aki forró fejjel cselekszik, az a végén megüti magát."

(#10) Bicsibocsi válasza Alibaba5 (#8) üzenetére

Bicsibocsi
(kvázi-tag)

Azért nem. 🙂
Az 5,9 is vígan elfér zsebben, ha nem nagy a káva.
Mondjuk nekem nagy kezem van. A Mate-nek több mint ⅔-át takarja a kezem. Embere válogatja, hogy mekkora készüléket tud kényelmesen használni.

[ Szerkesztve ]

(#11) Alibaba5 válasza Bicsibocsi (#10) üzenetére

Alibaba5
(lelkes újonc)

Homitasira gondoltam :) volt egy 6 coll telefonom love mei tokban az már nem fért zsebbe , nekem is a nagykijelzős tetszik , táskát meg megszoktam :D

(#12) Bicsibocsi válasza Alibaba5 (#11) üzenetére

Bicsibocsi
(kvázi-tag)

Ja hát a két kilós love mei tokkal már laptoptáska méretű egy 6 colos telefon. 🤔😀

(#13) Alibaba5 válasza Bicsibocsi (#12) üzenetére

Alibaba5
(lelkes újonc)

:D

(#14) Tapsi75 válasza dave_gahan (#7) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

Már kijött Lg q6 (tudom ez inkább a középkategória alja) és ha minden igaz a q7 is hasonló méretű lesz erősebb hardverrel

(#15) dave_gahan válasza Tapsi75 (#14) üzenetére

dave_gahan
(fanatikus tag)

Tudom, de...
...elég beleolvasni a Q6 topicba és/vagy megnézni a hardver paramétereket...maradjunk annyiban, hogy katasztrófa. :(
A Q7-ben bíztam, de a foskalácsok csak Koreában fogják Snapi 450-nel árusítani, Európába vmi hulladék Mediatekkel érkezik, kezdőára 100k felett... :W Nem normálisak. Kis kompromisszummal Snapi 450-nel elmenne...féláron. ;]

Zseb kontra teló. Nem tudom, az én régi LG G2-m 138 mmm hosszú, első zsebben éppenhogy elfér, de ha leülök, akkor már kényelmetlen néha és/vagy kieshet. Hátsó zsebbe meg alapból nem teszek telót. :N A 150 meg 160 mm hosszú téglák egyszerűen túl nagyok, az egykezes használatról nem is beszélve.
De mindegy, legyenek persze ilyenek, engem az zavar, hogy szinte csak ilyenek vannak. 20-ból max 1 teló 145 mm alatti hosszúságú, de azt meg általában elbaltázzák vmi fostos hardverrel...:O :(((
18:9-ben 5.6-5.7 coll alatt egyszerűen nincs normális készülék. Egyedül az LG G6 lehetett volna alternatíva, arról viszont lespórolták az értesítő LED-et a barmok, ami pedig alap...nak kellene lennie. :Y

[ Szerkesztve ]

(#16) Bicsibocsi válasza dave_gahan (#15) üzenetére

Bicsibocsi
(kvázi-tag)

Hmm..
Én csak és kizárólag hátsózsebben hordom a telefonjaimat. Mennyire mások az emberek. :)

(#17) dave_gahan válasza Bicsibocsi (#16) üzenetére

dave_gahan
(fanatikus tag)

Csak egyszer nem veszem ki, amikor leülök és kettéroppan... :U

(#18) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Tiszta Mi8

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#19) arabus

arabus
(fanatikus tag)

Félreértásek elkerűlése végett:Nova 3i-kirin 710
Nova 3-kirin970

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.