Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz Cifu #1 üzenetére

    Köszi, hogy elolvastad a cikket! :R Az általad említett játékokat, nem nagyon tartom jrpg-nek. A cikkemben említettem egy hasonló játékot Lightning Warrior Raidy ez is egy hentai jellegű valami, szóval szerintem ezek messze állnak azért a jrpg-től, ezért mertem azt írni, hogy PC-n az első igazi jrpg az FF VII volt.

    @Hosssszú: igen a VI is nagy kedvencem volt, a zenék zseniálisak voltak benne, meg a történet is. A cikk végén is van egy kis blog, hogy egy emberkére, nyilván többre is, mekkora hatást tett az a játék. Kefka mekkora arc már, rengeteg ikonikus jelenet van benne, a fantom vonat, az operaház stb... Nekem mai napig a telómon csücsül, néha játszogatok még vele...

    @.LnB: még szép, hogy megemlítelek. Főleg azért mert remélem egy picit én is terelgettelek a jrpg műfaj irányába. Örülök, hogy a Persona 5 tetszett, vitathatatlan, hogy a mostani "szegényes" jrpg generáció egyik legjobbja. A Persona 4 egyébként még ettől is jobb számomra, hátha egyszer az is kap egy új esélyt a mostani konzolokra, esetleg Pc-re is!

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák