Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz DamianB #45 üzenetére

    Igen vannak ilyenek, akik mindent a telefonon tartanak (mentés van róla?) Én nem tudnék mit kezdeni 128 vagy 256 giga tárhellyel. Nekem 64-es telóm van, 54 elérhetőből 36 még szabadon van. Nekem is van 20-30 giga fotó, kb kétszer ennyi videó, dokumentumok - de ezek mind online tárhelyen. A zene Spotify, tehát ahhoz sem kell sok tárhely. Sorozatok? Utoljára talán a Dallast kísértem figyelemmel anno....mert szerintem a világ nem a zsebben hordott brutál nagy tárhely felé megy, hanem az online szolgáltatások felé. Már a 16 gigás Sony Z1C-n sem néztem mennyi szabad tárhely van. Levideózhatok bármit bármennyi ideig, mire hazaérek otthon nézhetem laptopról, akár TV-re kirakva. És mintha a játékipar is azon igyekezne, hogy a játékok ne a számítógépen, ne a telefonon legyenek letöltve telepítve, hanem egy távoli szerverről fussanak.
    Egy olyan gamer megszállottnál aki még telefonban is gamer-t vesz, nem igen tudom elképzelni, hogy majd nyaraláskor vagy bármikor 4K videót fog csinálni....azt majd csinálja aki akarja, addig ő tolja a pubg-t. Legfeljebb streameli a legújabb pályát, hogy a többi gamer ámuljon, hogy ő mennyire tolja.
    Szóval van akinek a 256 giga is kevés. És van aki 32 gigával, korlátlan mobilnettel nyugodtan indul végigvideózni Európát, mert neki nem írja ki a telefon, hogy elfogyott a rendelkezésre álló tárhely. És ha a telefonjával valami baj történik, vesz egy másikat és minden megy tovább adatvesztés nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák