Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Alteran-IT #45 üzenetére

    ne haragudj, de meg kell kérdeznem, ezt az ámokfutást, amit itt rendezel, komolyan gondolod?

    "hanem előre meg lenne határozva, hogy a szolgáltatás ellehetetlenítésére irányuló tettnek minimum 10 milliós bírság, illetve x év szabadságvesztés a jutalma": megkérdezhetem, hogy hogyan képzeled kivitelezni azt, hogy 10 milliós bírság meg börtön legyen egy szabályzatban, amit a polgármester ír alá? te aláírnál ilyet, saját magad ellen?

    "az ilyen elborult agyú elmebetegek is azért kétszer meggondolnák, hogy hozzányúljanak-e ahhoz, ami nem az övék.": sőt, akár azt is meggondolhatnák, hogy posztolnak-e a témában az interneten...

    "Persze egy ilyen célra kialakított helyiségben egy egy normálisan kialakított rendszer esetében csak annyira kellene félni a tűzveszélytől": úgy érted, hogy attól, hogy a szerverhelyiségben csináltál rendes tűzvédelmet, a hivatal többi része nem éghet le? vagy a fél falu?

    "az ezt felügyelő rendszernek külön legyen egy szünetmentes áramforrása, illetve egy külön internet hozzáférése és tudja figyelni a "szerverek"/berendezések áramellátását és akkor üzenetet tud arról is küldeni": persze, ups ups hátán, értelmetlenül... minek? azt, hogy elszállt egy rendszer, nem csak onnan lehet észrevenni, hogy jött egy sms az elszállt rendszerből.

    nem, nem túl nagyok az elvárásaid, fogalmad sincs az egészről, de fontosnak érzed f.sni a szót. mostantól egyedül vagy, én befejeztem a borsó falra hányását.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák