Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Samott #144 üzenetére

    Az megvan, hogy a Trékom nem egy egy számítógépes sufni Bt?
    A nagy cégeknek külön eljárásrendjük van a változáskezelésre. Nem úgy megy, hogy Tóni gyere ide, azt köpjél rá, azt jó lesz. Vagy, ahh tűzfal mindent megold. Le kell fejleszteni, lehet, hogy a szoftvert külsős csinálta, szóval megrendelés, jóváhagyás, legrosszabb esetben lehet várni míg a gyári patch elkészül.. De ha csak egy sima konfig módosítás akkor is azt tesztelni kell a teszt rendszeren, s a következő release-zel mehet ki az élesre. Azt ugye te se szeretnéd, hogy a seftében összerakott javítás még nagyobb lyukat csináljon, esetleg álljon le a teljes rendszer, aztán hagy induljon az a SLA számláló? Persze igen, ettől el lehet térni, van sürgős változáskezelés is, de ha nem minősítik a hibát veszélyesnek, akkor megy a normál release-zel. Én se minősítettem volna annak, s ha belegondolsz, a normál minősítés (valszeg az volt) jogos volt, mert nem más talált rá, hanem a bejelentőnk, ki tudja, ha ő nem kezd keresni más mikor talál rá. Két hónap, mikorra a patch megvan?
    Szóval látod egy folyamathoz idő kell, ha a folyamatot elindították, akkor már jó.
    Egyébként meg a te logikád szerint, ha én először szólok neked, hogy az ajtózárad nem elég biztonságos, 5 perc alatt kinyitom, s te nem veszel 1 órán belül új biztonságos zárat 20/50/100eFt-éert, akkor én nyugodtan betörhetek hozzád, mert a te hibád, hogy a figyelmeztetésem ellenére nem cseréltél zárat?

Új hozzászólás Aktív témák