Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz bambano #115 üzenetére

    Ezt a hülyeséget is csak az tudja írni, aki maximum falu tuning trabantban ült, vagy még abban sem. Ezt elviheted egy körre, garantáltan nem rázza ki a beled, sőt, mindenki azt mondja milyen kellemes a látszat ellenére, pedig az olajteknő a földet túrja. Az egész autó alatt új futómű van, de gyárilag van keményebbel szerelt verzió is, ami fele ilyen jól nem muzsikál élesben, és "terepjáró" ehhez képest. A felnik is köszönik szépen jól vannak, pedig párom nem kíméli, szóval nem minden ültetett autó igénytelen és magyar utakra nem való. Ebből az autóból az érintetlen gyári egy vicc, ahogy a legtöbb átlag autó, mert külön életet él az elejük és a hátuljuk kanyarban, vagy egy fékezéskor, mindezt szép himbálózással karöltve. Azért ez a kocsi ebben a formában nagyon is élvezhető, mert pontosan azt csinálja amit kell, oda rakja az orrát ahová irányítva van, nem mozog és tekeredik a bódé. Amúgy meg emelem a tétet. Tök másik autóhoz való keményített szilentek vannak benne, amik ehhez a típushoz is jók, szóval más gumit vesz annyiért, amennyiért én egy garnitúrát a szilentből, és ezek már örökösek, nem veri szét őket semmi.

    Tikakukac:

    Mégis kinél reklamálnék? Egy ismerős szerelőnél, aki mondta, hogy elviszi biztos helyre, de az ott ügyeskedő "szakik" megoldották? Három ember kezén minimum átment akkor az autó, de nem érdekel, mert az egész karosszéria kukázva lett lámpákkal együtt, egyedül a C oszlopon lévő fényezést sajnálom, de át lett fújva az egész autó végül. Ezért most már csak úgy megy bárhová, hogy átvételkor szemrevételezés, és reklamálás ha valami nem tiszta kívül és belül. A tetőkárpittal is amennyit szívtam hogy újra bőrözzem, ha baja lenne, fejek hullanának. Mert volt rá példa, hogy bagóztak a kocsiban amíg le volt adva rugó cserére meg váltó mutyira, ki is vertem a patáliát, pedig nem az enyém, de sajátomként kezelem.

    [ Szerkesztve ]

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák