Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    Hát, én még hadilábon állok ezekkel az elektromos eszközökkel. Kipróbálnám, de ha nem jön be, akkor egy elég nagy összeget pocsékolnék el.
    Jelenleg egy hagyományos, Gillette Mach3 Turbo, 3 pengés borotvát használok. Lassan másfél éve vettem, 4-5 ezer körül, gyárilag adtak két fejet, eddig az a kettő elég volt, most érett be a fejvétel. Abszolút elégedett vagyok vele, megérte az árát. Igaz nem minden nap, hanem 2-3 naponta borotválkozok, de megesett párszor, hogy egy hét után estem neki.
    Drága jó apámnak még az a katonasági, 1 borotvapengés volt, ami két oldal vágott. A nyelén csavarni kellett és akkor kinyílt a teteje, úgy lehetett cserélni benne a pengét. Hatalmas egy eszköz volt. De az bő 20 évet kiszolgált, pár éve kapott egy újat, pont olyat, amit én megneveztem felül, mindössze a turbo nélküli változatot. Hozzáteszem az a katonasági csoda még mindig működik!
    Illetve van az a régi, borbélymesteres 1 pengés nyakelnyisszantó is, amit fentebb említettek páran. Nővérem fodrászkészlete részeként még napi használatban van.

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák