Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz updog #7 üzenetére

    Nem. De itt egybe van mosva a trendi énisénisénis, a fütyörészés (ha megfordulok egy csaj után az utcán mert éppen, és ezt észreveszi ez is szexuális zaklatás, vagy csak ha meglököm a haveromat közben hogy tesó aztlesdmeg) és a valóban büntetendő szexuális zaklatás.

    Ha túlzott módon van egy jelenség reprezentálva, azzal simán eléred, hogy érzéketlenné válik a közösség rá, mert a csapból is ugye, illetve akik ténylegesen segítségre szorulnak, valóban fizikai értelemben is szexuális zaklatás áldozatai, azok beleszürkülnek a népszerűségre vágyó tini mesélők, a szolidaritásból csatlakozók és a csakmert emberek közé. Ez meg senkinek se jó.

    Motion_Blur: Szép lassan eljutunk oda, hogy ha odamennék egy lányhoz hogy szia nincs kedved beülni valahova? akkor én már szexuális zaklattam. Mondjuk szerencsére megházasodtam, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget, de ha ez így megy tovább, lehet hogy esténként alá kell íratnom egy papírt, hogy közös megegyezéssel, saját akaratából söndörödött hozzám ;] A seggére már egy ideje nem merek csapni, mert az meg családon belüli erőszak :U

    [ Szerkesztve ]

  • #33253120

    törölt tag

    válasz updog #7 üzenetére

    Nem az az elmebaj. Hanem az, hogy a médiahatalomtól félő mindenáron polkorrektnek maradni akaró réteg nem mer szót emelni azért, hogy a helyén legyen használva a kifejezés, és ne hype legyen belőle amit pusztán együttérzésből nyomat mindenki mert bizony akkor jön majd a google féle genderbotrány ide aktualizált változata. Azaz azért szólsz be mert antifeminim ellentábor vagy, azért szólsz be mert te is direkt szeretsz füttyögni, szóval megerőszakítanál egy ártatlan, hamvas lánykát, mert pedofil is vagy....
    A polkorrektséggel visszaélnek, emiatt túl van tolva, és ezt kihasználják.* Ezt a régi viccben említett de jelenleg azt az állapotot élő (fehér, 40-es, egyedülálló) férfiként kell mondjam. De ha leírnám a 30 éves viccet, akkor úgy lenne polkorrekt ha elnézést kérnék azoktól akikkel a vicc alanya menteni próbálja magát.
    Viszont ami a durva az egészben, hogy az ezren tényleg érintettek kapnak a hypelevest higító társaik miatt kevesebb, vagy teljesen elégtelen figyelmet a problémájukkal kapcsolatban. (Amit ugye nem is a megfelelő platformon igényelnek.)

    És bele kell nyugodjak abba, hogy amit leírtam az biztos nem racionális helyzetfelismerés, hanem valahol mindig meghal majd egy kiscica amikor ezt az érzéketlen, kirekesztő posztot olvassa valaki, és kívánják majd járjak én is így egy valami másban 40-es nagy feketével meg ilyenek, mert máshogy sosem érzem majd át mit éreznek ezek a lányok akiknek befüttyögnek.

    *Ja, igen. Azaz a PC régóta nem arról szól, hogy a legjobban a helyén kezeljük a dolgokat, hanem hogy ne adjunk támadási felületet, mert jellemzően visszaélnek vele a radikálisok. Mert mindig a radikálisokkal van baj. Teljesen mindegy, hogy Windows/Linux/IOS szoftverrasszista, feminista, szivárványos, etnikai kissebbség, vagy csak sima bármi. A radikálisnak nem elég, hogy teszi a dolgát, hogy jobb legyen a saját közösségének, ő hangosan, és melldöngetve szeretné, hogy mindenki lássa, hogy ő ezt teszi. Ezzel pedig pont a saját közösségének árt egy idő után.

Új hozzászólás Aktív témák