Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz bambano #64 üzenetére

    elég sok olyan nemzetközi szerződés van, amely szabályozza az joghatóságunkat bizonyos esetekben. szerintem az oecp-tagságunkkal jár, hogy az ilyen esetekben lemondtunk elsődleges joghatóságunkról, de nem vagyok benne biztos.

    straubéknál az volt az apropó, hogy a telekom értékpapírjai jegyezve voltak a jenki tőzsdén. ki is vezették őket onnan gyorsba', de akkor már kész volt a baj.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • hallador

    addikt

    válasz bambano #64 üzenetére

    Szerintem ebben az is benne volt, hogy valamilyen megmagyarázhatatlan furcsa és varázslatos okból véletlenül a kirúgott alkalmazottak a magyar kormány káder cégeknél landoltak. Itt kezdeném az ismerkedést ezzel az üggyel. Tehát ha mögé nézünk, akkor csak nem a fityesz tolta be ezeket az embereket oda, hogy a "nem" "kormányzati" cégekbe tolják a licenceket 1,5*es áron?
    Ez pedig amit leírtál a nagykerekről igen így van. Németországban egy Audinál. De nem PP hivatalában. Aki még személyesen grósz karcsi bácsitól tanulta a szakmát. Vikikével együtt. Lehet ezt feszegetni, de az mindent elmond a dologról ,hogy a bohócok, akik-et a csúnya MS kirúgott mindegyik a kormánynál kötött ki, az más kérdés, hogy újra vagy közben korrumpálták őket.
    Szerintem itt nem az a kérdés, hogy miért lehet megbüntetni valakit USA-ból, mert szegény magyar cégek, meg a csomo lungmát megdöntő nagy magyar nemzeti öntudat, miközben ellopják a parókát a fejedről, na nem a csúnya soros bérencek, hanem a kedves honfitársaink, akiket a csúnya multi kirúgot....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák