Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz madgie #41 üzenetére

    Ez nem így van, megírták, hogy az IPS ipari hulladék, és butaságot csináltál, hogy eladtad az S2242 Eizo-t. Képes voltál khm minőségű Dell U2711-re cserélni, és tovább fokoztad az Asus PB258Q-val. :( ;]

    Én mindegyiknek megtaláltam a maga szépségét, az IPS-nek is, meg a VA-nak is, ezért is van az, hogy megtartom ereklyébe még azt is amit aztán alig használok. Bár az IPS-ek már nagyon kezdenek elhúzni, még az EIZO S-PVA-tól is. Az új AMVA meg a többi új VA szóra sem érdemes, még mindig sokkal jobb az ősöreg S-PVA kalibrálva.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

  • Yany

    addikt

    válasz madgie #41 üzenetére

    Erről a jelenségről anno írtam is az L220X-es cikkemben, csak akkor még nem tudtam, hogy neve is van.

    "Szerintem mondjuk filmekhez a képméret a legfontosabb tényező, utána jöhet minden más."

    Mondjuk ezzel az állításoddal én totál nem érzek együtt :). Kb. ezért is nem szívesen járok moziba, mert számomra az egyetlen előny egy mókásabb film esetén történő társasági röhögés. Minden egyéb tekintetben nekem visszalépés a moziélmény, mint az otthon FullHD. Egy középkategóriás TV kontrasztját sem élem meg, a képméret meg relatív, csak azon múlik milyen közel ülsz, ha van elég felbontásod.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák