Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz Soleco #19 üzenetére

    "Amúgy még android 4-es készülékek is vannak a listán, bár nekik már a MIUI 9 nem sok vigaszt nyújt, ezzel se kompatibilisek a fejlesztések, azzal se.. A végén csak a szám fog megváltozni az információban. Ez csak ilyen szemfényvesztés hogy a naív mobil portálok cuppanjanak rá hogy WOW 4 ÉVES készülék is kap frissítést a Xiaominál :))."

    Aki még android 4.x-et használ, valószínűleg keveset foglalkozik az új appokkal, játékokkal. Ha érdekelné, akkor már cserélte volna újabbra. Viszont mégiscsak megkapja azt a felületet ami a legfrissebb. A B20-at én sem értem...

    (#23) margithid: "Azt nem értem miért nem kapja meg minden készülék ami hardveresen megkaphatná a legfrissebb androidot?
    Nem lenne egyszerűbb egy verziót fejleszteni?
    Az meg érthető lenne ha pár készülék nem kapná meg az osztott képernyős módot, mert mondjuk egy Redmi 1-et szerintem megfektetne egy ilyen mutatvány.
    Azért morci leszek ha a Redmi 3S nem fogja megkapni.."

    Nekem nincs belső infóm arról melyik telefon mire frissül. De biztosan mérlegeltek/méglegelnek a Xiaomi-nál, hogy mit éri meg jobban csinálni. Verziót frissíteni, vagy a felületet átszabni. Idővel kiderül mi hogyan fog frissülni. Elvileg aug. elején le is zongorázzák a MIUI9 frissítést minden eszközre.

    (#28) szimeonov: "Sajnálatos, hogy a tavaly tavasszal Android 5.1-el megjelent Redmi 3 Pro még nem kapott Android frissítést.
    A MIUI 9 számomra semmi érdekesett nem hozott, az O-tól elérhető PIP-re várok, de azt soha nem kapom meg erre a telefonra."

    Elvileg a Mi4c is 7.0-t fog kapni, vagy már kapott is, pontosan nem tudom. Pedig kimaradt a 6.0, 5.1 után rögtön 7.0 jön rá. Szóval a reményhal megy utoljára. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák