Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dɨngodilɇ

    csendes tag

    válasz #16820480 #50 üzenetére

    Amit most megveszel mondjuk 100-140 között az 3-4 év után is legalább a felét fogja érni, attól függően mekkorát fejlődnek az új kártyák. Ha nézzük a trendeket és a grafikonokat akkor inkább kedvez a tárcának mert ritkábban tudnak csíkszélességet csökkenteni, a csúcskártyák ára szerintem már elérte az ingerküszöböt. API reform se lesz mostanában, alig alig írta újra pár cég a motorját, hogy passzoljon a low level api-okhoz.
    Vicces a 4K streaming emlékszem RDR2-nél Stadián mennyire fel voltak háborodva akik fizették a drágábbik csomagot és kiderült, hogy azt is csak FHD-ban renderelik, csupán 4Kban streamelik neked. Ha TV van általában azért meg kell küzdeni, mert nem annyi TV van egy családban ahány fő van. A megfelelő monitort nem nagyon tudom hova tenni, a random TV jó csilliós input laggal async nélkül akkor egy budget fhd monitor miért nem teszi meg?

    Pedig az lenne a zöldebb út akárhogy nézzük, nem kell fullba tolni a kapitalistát mint ahogy az összes multi szeretné. De írtam is hogy akkor elviszed vkihez 2-3k-ért, pár kiszáradt kondi nem egyenlő a panel összes komponensének cseréjével. Dolgoztam már SMTvel foglalkozó gyárban, meglepődnél milyen minőségben mennek ki dolgok meg hányszor javítják/forrasztják a nyákokat mielőtt lecsomagolnák. Szóval én nem dobnám ki azt a tápot, de te se tedd hanem akkor már rakd fel hibásan apróra aztán majd egy lelkes műszerész megjavítja és keres rajta valamit.

    Lehet jobb felbontásban játszol, de távolról sem olyan minőségben. Ahogy a Netflixből sem lesz BluRay minőség, játék streamingnél még akkor is ott van a hatványozott input lag. Rakhatsz alá akármilyen szervert én akkor is inkább a kisebb de natív felbontású "realtime" platformot fogom preferálni. Úgy ahogy egyelőre te is teszed, különben már váltottál volna a jelenlegi platformodról, ha tényleg jobban megéri.
    Ennek az okai lehetnek:
    messze van az adatközpont - - lehet 20 év múlva se lesz minden stream szolgáltatónak itt szervere mert kis ország még kisebb piaccal vagy pont az nem lesz majd akinek a kínálata érdekel.
    fentiből jön a másik pont - - most van 4 platform, ezek akkor átmennek streamingbe és még jönnek az új szereplők, mindenki exkluzívokkal... lehet majd csereberélni az előfizetéseket havonta, a cross play se garantált. Meglehet, hogy nem fogsz tudni multizni ismerőssel aki másik felhő alól nyomja.
    ha nem gamepass szerű modellben jönnek a cuccok -- amire nem biztos, hogy minden kiadó rábólint... jöhet majd extrába hozzá EA access, ubi pass, activision pass az alapdíj mellé. ha meg játékonként van és becsődöl akkor totális bukó van, de ezt már fent kibeszéltük.
    Még végszónak, mert lassan elkopik a barna cherry tudom milyen streamingen játszani, van Parsec lokálban, nem limitál az internet és a sávszélesség, de így is bőven érzem, hogy a jótól messze van.

Új hozzászólás Aktív témák