Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chabusch

    tag

    válasz kokyt #84 üzenetére

    Személyszerint a Symbiannal nincs bajom, sőt. Symbianos Nokiám van és volt szerencsém használni a többi népszerű OS-t is és a tapasztalatom az, hogy funkcionalitásában a Symbian messze leköröz mindent. Konkrétan a hétvégén a csoffadt kis E51-emmel olyan multitask orgiát rendeztem, amihez hasonlóba a többi OS már elhalálozott (illetve az iOS-en nem is volt lehetséges), de a telefonomnak meg sem kottyant.

    Még az S^3 felületével sincs annyira nagy bajom, de egy kicsit frissebb kinézet nem ártana. És még az zavar, hogy a rengeteg funkció közül nagyon sok olyan van, ami nyögvenyelősen működik, lásd. a böngésző, váltás a kezdőképernyők között, vagy a "smooth-ság" hiánya. Tudom, hogy ezek közül egy-két megoldás nem hiba, hanem tudatos tervezés, de nem tetszik. Ennek ellenére N8-at tervezek vásárolni, de majd csak később, megvárom, hogy mi lesz ezzel a folyamatos OS-fejlesztési ígérettel. Ha Skillmann beindul és egy-két frissítés után látszik, hogy nem csak pepecselnek, hanem komolyan felfejlesztik a UX-et, és a teló tényleg meg fogja kapni az időközben önálló verzióként törölt S^4 funkcionalitását, akkor beruházok az N8-ra. De persze ehhez az is kell, hogy az ára is jelentősen lejjebb menjen, mert a 150 körüli szférában még házon belül sem lesz versenyképes a hamarosan érkező Meego árnyékában.

  • johny dragon

    aktív tag

    válasz kokyt #84 üzenetére

    Értem. Csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy az iOS 4 sosem volt hatalmas újításként említve. S^3 igen. Pedig az igazi újítás a WP7.

    Xperia mini pro 4.0.4

Új hozzászólás Aktív témák