Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    nekem az a bajom ezekkel a hyper szuper házakkal, hogy elég nehéz olyat találni amibe legalább befér 5db nagy méretű winyo ... és sajnos nekem van vagy 7db

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

  • Steven

    addikt

    Még egy gondom volt a házakkal ami mostanában juttott eszembe , hogy nekem legaláb 23-25 cm széles kell amibe elér a noctua Noctua NH-D14 sajnos a mostani házamnak pont emiatt nincs rajta az oldala. A csili vili házak meg a víz hűtést kedvelik. Bevallom öszintén emiatt el gondolkodtam egy vízhűtéses témán is (De volt régen és ki nőttem) ezért is nem találtam csilivili házak között nekem valót.

    sheratan:
    Kösz ez ki maradt valahogy, le kéne mérni hogy ebbe elférek e: ;]

    Synthwave :
    jó cucc csak pont a fenteik miatt 21 cm be nem fér be a hűtő. :R

    Amúgy összegezve a gondolataimat amúgy is egyre jobban bejönnek az AMD cpu k lehet hogy majd a 3700-3800 szériánál váltok és akkor dobom a házat és a hűtőmet....talán nem kell majd ekkor a hűtő neki mint az intelnek így nagyobb terem lenne a házak között választani.

    csicso82 :

    nekem 0-24 be megy a gépem , nem látom értelmét nas ra költeni ami tetszik és látom értelmét plusz 4k-t ki tol az 250 ezer ft .... még az is fogyaszt 35w ot .. nem éri meg inkább elköltöm villanyszámlára...

    [ Szerkesztve ]

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Új hozzászólás Aktív témák