Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) Steven

Steven
(PH! addikt)

nekem az a bajom ezekkel a hyper szuper házakkal, hogy elég nehéz olyat találni amibe legalább befér 5db nagy méretű winyo ... és sajnos nekem van vagy 7db

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) Kimarja válasza Steven (#1) üzenetére

Kimarja
(lelkes újonc)

Na írok valami okosat. Nem bohóckodnék a helyedben azokkal a 120-as winyókkal. Végy 1 terás ssd-t [link], a többit meg rakd a felhőbe!. :DDD

Egy bolygó méretű űrhajóról írok.

(#3) opr válasza Steven (#1) üzenetére

opr
(PH! addikt)

Igen...

Draga gephaz 10-15 evvel ezelott: Belemegy a geped, meg husz periferia/hattertar/akarmi, meg a szomszed pistike kutyaja, meg husz rud kolbasz, plusz tobb rajta a csatlakozo elol-hatul, mint egy sakkvilagbajnok IQ-ja, es akkor meg nem is beszeltunk az elolapi mindenfele valosideju monitorozo kijelzorol.

Draga gephaz, ma: Az aluminium vastaaaaag. A res oldalt (elbasz) direkt van! Ja, meg mindenhol uveeeeeeg. :W

De igy jobban belegondolva amugy passzolnak, mert a haznak kb annyi ertelme van, mint a platformnak, amihez szantak, ugyhogy igazabol egy szavunk nem lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) aginor

aginor
(PH! addikt)

Nem kötekedésből, de erre komolyan van fizetőképes kereslet?! :Y

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5) Tiberiusz

Tiberiusz
(újonc)

Egyszerűen nem látom azt az extrát ami indokolttá tenné akár a fele ekkora árazást is.
Azt meg végképp nem értem, hogy vajon amikor tervezték akkor mire gondoltak mikor direkt hézagosra hagyták az oldalsó fedőlapokat. Ha nem zárt a por beleszáll és az áramlás sem olyan egy jól záró házba, mint egy hézagosban, gondoljatok csak a rosszul szigetelt nyílászárókra. :N

(#6) persil válasza aginor (#4) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

Nem kerül a polcokra semmi, amit nem lehet eladni... :) Szóval ja.
Más kérdés, hogy pc házra akkor sem adnék 200 ezreket, ha nyomtatnám a big money-t.

The only good human.. is a dead human!

(#7) Pinky Demon válasza Tiberiusz (#5) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Indokolja az árát a platform amihez szánták. Az is erősen feláras megkérdőjelezhető előnyökkel, de aki arra nem sajnálja a pénzt erre sem fogja.

(#8) daa-raa válasza Tiberiusz (#5) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

És ha nincsenek ott a hézagok, akkor hol jut be a hűvös, illetve hol jut ki a felmelegedett levegő? A tömör alulemezen nem fog átdiffundálni. Na jó, kifelé van három ventilátor. A legtöbb mai háznak pont az a baja, hogy nincs elegendő keretsztmetszet a beáramló levegőnek.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#9) Akula

Akula
(senior tag)

Hajlítottak egy 4-es alulemezből egy irdatlan teknőt és ettől prémium érzés lett. A kézzel oldható csavarok csak emelik az érzést.
Ha én csinálok egyet 5-ös korracél lemezből és belül bordákat hegesztek bele, majd ráírom, hogy egy kamion is átmehet rajta és kibírja, akkor az mekkora prémium érzés lesz? Jah és kihozom harmincezerből mindennel együtt.

élj a mának, YOLO!

(#10) Killer01 válasza Akula (#9) üzenetére

Killer01
(őstag)

az elsőre vevő vagyok stipistop :DDD :)

(#11) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

ITX-es pici házként ütne. :) így viszont drága is és nagy is.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#12) Amerigo57

Amerigo57
(tag)

A szélessége tetszik , rendesen el lehet benne helyezni a hardvereket ,
valamint a beépített
USB 3.1 Gen 2 Type-C x 1 és USB 3.0 x 2.
Az ár , az brutális, igaz InWin.

Steven

A közepes és nagyobb Phanteks házakba befér
akár 3db winchester és mellé még 7 db SSD, és azok is,
az egyik legjobb számítógép házak.
Saját tapasztalat
Link :

[ Szerkesztve ]

(#13) sheratan válasza Steven (#1) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Pont itt volt a napokban hírben, ebben 8 is elfér, és még olcsóbb is. De egy Silent Base 800/801 is elbír 7-et. Kapásból itt van kettő :)

(#14) Synthwave válasza aginor (#4) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Persze, csak nem ebben az országban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) IntelliSense válasza Synthwave (#14) üzenetére

IntelliSense
(fanatikus tag)

Az egy dolog, hogy ebben igazad van, de ez a márka azon túl, hogy brutális árcímkékkel operál, egy szép házat még nem láttam tőlük :D

Apple iPad (2018); Xiaomi MI A2; I7-7700K

(#16) Synthwave válasza Steven (#1) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Nézd meg ezt: Aerocool Aero-1000.

Van fehérben és feketében is. Ilyenem van, és igen stabil kis ház. Masszív konstrukció, jó szellőzés, kivehető mágneses porszűrők elöl/alul/felül, alapból 3 venti, minden modern funkció, ami kell. Előlapi USB 3.0 is van, rögtön kettő. Alapból max. 5 db 3,5/2,5 hüvelykes és 2 db 2,5 hüvelykes meghajtó fér el benne, de mivel van pluszban három 5,25"-os eszköznek is hely, oda be lehet építeni a két megmaradt vinyót - és még egy optikai meghajtó is elfér.

20-22 ezer.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) ricsard88 válasza Akula (#9) üzenetére

ricsard88
(fanatikus tag)

Valószínűleg ők is 30-ból hozzák ki. :))

(#18) Synthwave válasza IntelliSense (#15) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Ez nem csúnya. Ez is szolid.

Ez elég fless.

Ez meg nagyon beteg. Kell egy ilyen.

(#19) Daelion válasza Synthwave (#18) üzenetére

Daelion
(tag)

300/100-as széria nekem is bejön. :K

Fekete 101C van itt nekem tavaly május óta és eddig meg vagyok elégedve vele egy két kisebb gondot leszámítva de egyik se vészes. 'annyit szerintem legtöbb házba lehet találni'

Összeszerelése/anyag használat is elég korrekt,nem zörög vagy akármi.

Az tény,hogy IN Win csinál pár elég fura 'extrém' házat de azokat nem is az átlag igényekhez/vásárlóknak tervezték szerintem. :D

(#20) kutyarigo

kutyarigo
(újonc)

Egy apró elírás lehet a méreteknél, a honlapon is. A magassága nagyobbnak van megadva mint a hossza, pedig ránézésre pont fordítva van. Apropó méretek, mennyi is ha összeszorozzuk őket? 146 liter? :Y

(#21) abridabri válasza Steven (#1) üzenetére

abridabri
(PH! addikt)

Vegyel egy Corsair 750D-t ,ebben elfer a 7 HDD-d :DDD

(#22) TESCO-Zsömle válasza Steven (#1) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Mert aki 900$-ért vesz házat, annak van másik 900$-ja egy 8-meghajtós NAS-ra.

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#23) csicso82 válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

+1 Ha ennyi pénzem lenne a gépemben nem lenne egy darab HDD sem lenne mondjuk egy 120 GB-os a rendszernek és egy 1-2 TB-os SSD ennek annak vagy még ez sem és a többi adat egy NAS-on lenne amit belső hálón el lehet érni.

(#24) vaakuum

vaakuum
(őstag)

A méreteknél ledobta az agyam a gépszíjat.
Ez egy ipari rack-szekrény lassan, amit kétlek, hogy bárki is az asztalán szeretne tártani. Inkább egy xxxxl egérpad foglalja a helyet az asztalon
Mikor csinálnak már mondjuk egy konzol méretben jól szellőző és halk házat a népnek? Mert hogy ez nem a népnek szól, az is biztos. :U

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#25) Hieronymus válasza aginor (#4) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

Lényegtelen.

A hírértéke jelentős.
Magyarul elkészítenek 1-2 darabot, amit lehet mutogatni.

Ha mégis érkezik megrendelés, akkor egyedi gyártásban készen lesz kettő munkanapon belül. Mivel kevés darabszámra lehet szétosztani a ház és a gyártás tervezését, nagyon magas az ár. Ennyi.

Ha értelmetlen hozzászólásommal találkozol, az nem a véletlen műve. A Fantasztikus tag, címre hajtok! Muszáj hozzászólnom.

(#26) atok666 válasza vaakuum (#24) üzenetére

atok666
(őstag)

Pici, halk, jol szellozo. Ebbol valassz ki kettot es az megoldhato. Amit te szeretnel az nem letezik.

Atok

(#27) sheratan válasza vaakuum (#24) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nem hiába van a konzoloknál feleakkora órajelen futó CPU, és még úgy is elér erős hangjuk tud lenni, ha hajtod őket. Egy 5GHz-en járatott proci, meg erős VGA nem fog beférni ilyen méretekbe. Vagy talán valami folyékony nitrogénes hűtéssel :D

(#28) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Érdekes dizájn, de brutális méret, az árat pedig hagyjuk, nagyon durva.

vaakuum:
Sokszor még mATX vagy ITX méretben is nehéz olyat találni, legfőképp értelmes áron...

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#29) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Első ház amit látok az InWin-től ami izgalmas és férfias is egyszerre. Hatalmas plusz pont, hogy ezeken a hatásokon egyik részletnél sem tűnik úgy, hogy egymáson felül kerekednének, túlzásba lennének víve.

Ha ebben a méretkategóriában gurítanék, szívesen összekaparnám rá azt a 900usd-t.

[ Szerkesztve ]

Sün

(#30) Kopi31415 válasza IntelliSense (#15) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

[link]

#27 sheratan: Fürdővel, nem hűtéssel.

[ Szerkesztve ]

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#31) h-yle válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére

h-yle
(PH! addikt)

:R Végre valaki érti, hogy az $900-as PC ház nem annak készül aki 30 TB "Linux ISO"-t szeretne tárolni az asztali gépén.
10 GB NAS-t kapni, $1500-2000 környékén, vagy lehet építeni fele ennyi pénzért és sokkal jobb megoldás, mint egy asztali gépbe végtelen HDD-t pakolni.

Ettől függetlenül elég erős az a $900. Egy házért. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#32) Dilikutya válasza Pinky Demon (#7) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

Azt a paltformot szerintem a vásárlók többsége brand gépekben fogja venni. Amúgy én az Asust sem értem, RGB LED minek egy ilyen alaplapra, mint a Dominus. Vagy ebbe a házba.
Az árát meg nem indokolja a platform, attól, hogy ezt szánják bele, még nem lesz indokolt egy 900$-os ár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) Akula válasza ricsard88 (#17) üzenetére

Akula
(senior tag)

Jah, bocs. De hülye vagyok!
Szóval mod. igen, eladó 120k-ért!
Kösz :R

élj a mának, YOLO!

(#34) Kopi31415 válasza Dilikutya (#32) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Ez érdekes, mert lassan a játékos márkák mindegyike árul WS-t, ráadásul nem is akármilyet.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#35) Alg

Alg
(PH! kedvence)

A legfontosabb kérdés ami felmerült bennem a képeket nézegetve: Ugye alulra is lehet rakni 3 RGB ventit? Valahogy még onnan hiányzik...

"I love not man the less, but Nature more"

(#36) K.Andras.Vfx válasza Synthwave (#18) üzenetére

K.Andras.Vfx
(tag)

Potom 3500 dollár az a gömbike, annyiból már egy komplett tényleg jó gépet kapsz. Nem néz ki rosszul, de elképesztően túlárazott...

Nekem egy ezüst alú lian li házam van, az sem volt olcsó mert 120 ezerbe fájt, de 3500 dollár már olyan mértékű túlzás, hogy nehéz szavakba önteni.

(#37) Steven

Steven
(PH! addikt)

Még egy gondom volt a házakkal ami mostanában juttott eszembe , hogy nekem legaláb 23-25 cm széles kell amibe elér a noctua Noctua NH-D14 sajnos a mostani házamnak pont emiatt nincs rajta az oldala. A csili vili házak meg a víz hűtést kedvelik. Bevallom öszintén emiatt el gondolkodtam egy vízhűtéses témán is (De volt régen és ki nőttem) ezért is nem találtam csilivili házak között nekem valót.

sheratan:
Kösz ez ki maradt valahogy, le kéne mérni hogy ebbe elférek e: ;]

Synthwave :
jó cucc csak pont a fenteik miatt 21 cm be nem fér be a hűtő. :R

Amúgy összegezve a gondolataimat amúgy is egyre jobban bejönnek az AMD cpu k lehet hogy majd a 3700-3800 szériánál váltok és akkor dobom a házat és a hűtőmet....talán nem kell majd ekkor a hűtő neki mint az intelnek így nagyobb terem lenne a házak között választani.

csicso82 :

nekem 0-24 be megy a gépem , nem látom értelmét nas ra költeni ami tetszik és látom értelmét plusz 4k-t ki tol az 250 ezer ft .... még az is fogyaszt 35w ot .. nem éri meg inkább elköltöm villanyszámlára...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#38) zetor2000 válasza h-yle (#31) üzenetére

zetor2000
(fanatikus tag)

10TB lesz az a 10GB. De felejtős a sebessége az asztaliban lévő merevlemezhez képest, szerintem.
Mellesleg egy 4 rekeszest be lehet újítani ~180ért, üresen, ami lemezekkel ~300E, és annak már értelmes a mérete és a tudása is. Megy önálló PCpótlékként, meg lehet rajta videózni (felvenni is tud, kamerával, lejátszani is, adnak mellé távirányítót).

Angolórákat adok-veszek...

(#39) zetor2000 válasza Steven (#1) üzenetére

zetor2000
(fanatikus tag)

Megoldás:
Coolermaster Stacker STC-T01, 3db 5az1ben fiókkal, duál táppal. :) 15 drive elég sokmindenre elég. Hotswap, raid, amikell.

Angolórákat adok-veszek...

(#40) nehemiah válasza zetor2000 (#39) üzenetére

nehemiah
(lelkes újonc)

Ilyen van nekem is ezüst színben. Elférek bőven benne és jól lehet hűteni is. Alulra és felülre is szerelhető táp.

[ Szerkesztve ]

Thunder

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.