Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz _Smooth #2309 üzenetére

    Próba cseresznye! :P

    Viccet félretéve, nem tudom mitől akadt ki a nas. Lehet, h a kraft kevés a vinyónak? Egy aktív usb hub amúgy isjót tesz a nasnak. De asszem sejtem mi lesz a gond. Úgy gondolom, h az ntfs-t nem csípi... Esetleg egy ext partíció lehet még megoldás, viszont akkor win alól nehéz lesz majd olvasni...

    stefi68:

    Szerintem, attól, h lassabb van előnye is. Pl az, h tud másolni úgy is, h nincs bekapcsolva a gép és a puttyot sem kell nyitva hagyni. Fel kell tenni a screen -t (slacker -a screen (ha nem talál csomagot, mert még nem volt uwsiteloaderrel hozzáadva az a rakat repó, akkor azzal kezdd!), majd úgy másolni, h pl ha az egész tartalamt szeretnéd a public/hdd/ alá pakolni, akkor screen cp /e-data/<azonosító>/* /i-data/md0/public/hdd/ . (a hdd mappa előtte legyen létrehozva) Ha meg a hdd alól csak mondjuk 2 mappát és egy fájlt szeretnél másolni, akkor értelemszerűen screen cp /e-data/<azonosító>/{mappa1,mappa2,fajl.kiterjesztes}

    Ha kiadsz egy screenes parancsot, az futni fog a háttérben, így nyugodtam bezárhatod a puttyot. A művelet befejezéséről a nason lévő ledel megnyugvása fog tájékoztatni! :)

    Ui.: sorry, fáradt vagyok már a mobilról gépeléshez, előfordulhatnak hibák... :B

    [ Szerkesztve ]

    Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Új hozzászólás Aktív témák