Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz _Smooth #2253 üzenetére

    Szia!

    A témaindító cikket nem olvastad? Ott szerintem világosan le van írva minden.

    De tessék, valahogy így:

    Úgy látom a screenshotokból, h win user vagy. Akkor nyitsz egy jegyzettömböt, belemásolod ezt:
    ftp://ftp.zyxel-tech.de/

    Ezután mentésre mész, kiválasztod a hálózat -ot, majd a nasod, majd a nason belül az admin/zy-pkgs mappát. A fájl neve legyen web-prefix és a szöveges dokumentumot (asszem vmi ilyesmi a neve) cseréld le minden fájlra és ügyelj arra, h kiterjesztés nélküli legyen a web-prefix!

    Ha ez megvan és valóban ott csücsül a nas megfelelő mappájában a web-prefix menj fel a nas webes felületére, válaszd ki a programcsomagokat, nyomj egy lista lekérése az internetről -t, majd a listában megjelent ffp csomagot telepítsd.

    Amit telnetet látsz, az azért van, mert a nas webes felületén van egy telnet menüpont és azt engedélyezted. Tilstd le azt a szutykot ffp telepítése előtt, mert nem jó semmire. Majd az ffpvel jön a telnet és az ssh is.

    Amúgy szerintem a telnet tiltást hagyd ki! Hacsak nem tennéd ki a portját a routeren kívülre, akkor maradhat. Pl egyszer kicsit fáradt voltam és az ssh vmi konfigját elrontottam, reboot után nem ment. Csak a telnet tudott segíteni. Szóval jó dolog az, ha elszáll az ssh. Kivéve, ha nyilvános hálón van a cucc, mert sajnos a telnet nem vmi biztonságos...

    Balinov:

    80-as porton megy, de nem fog menni, mivel a böngészők alapból a 80-ason "próbálkoznak". :(

    Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Új hozzászólás Aktív témák