Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz sanzi89 #1664 üzenetére

    "Kár, hogy a Google Drive se működik, 15GB elég is volna a fontosabb dolgoknak. Az év vége felé jövő megoldás pedig bizonytalan, mint a kutya vacsorája, szóval én úgy kezelem, hogy nem működik."

    Hát igen ezt a legkönnyebb, hogy nem működik. Eddig pedig működött, de a google váltott...

    Nem tisztem védeni őket, de Itt egy hivatalos tájékoztató :

    "As a consequence of Google recently terminating the Google Documents List
    application programming interface (API) v3.0, the Google Drive backup function
    of select ZyXEL Network Storage Products (NSA/NAS Series) is temporarily out of
    service.
    ZyXEL is fully dedicated to migrating the API to a new platform. The Google Drive backup
    function of ZyXEL Network Storage products will resume with an upcoming firmware
    update to be announced shortly.
    Affected models include: NAS540, NSA325v2, NSA325, NSA320S, and NSA310S."

    És még egy.

    "Még egy kérdésem volna. Mennyivel tud menteni USB3.0-án keresztül egy 3.0-ás 2,5-ös külső HDD-re?"

    Nem tudom, nem használok usb-3-as hdd-t. Pláne, hogy nekem még az előd van (NSA320). Azzal azért nem árt tisztában lenni, hogy ezekben ARM-os cpu dolgozik, ami nem éppen egy desktop proci. Nagy csodát (80-90MB körüli értékeket) nem szabad várni, azt csak LAN-on, nagy fájlokkal.

    " Valamint ezt a mentés el lehet-e végezni az admin felületén, esetleg automatizálni?"

    Igen és igen . Nagyon spéci automatizálásokhoz terminal és cron kell. De ott meg azt csinálsz amit akarsz. Ehhez SSH -kell , amit pedig FFP-alól érsz el.

    "Plusz elbír egy 2,5-ös HDD-vel vagy ide kell tervezni külső tápot?"

    Ezt ugye hdd-je válogatja, hogy mennyit zabál.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák