Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz Suineg #1685 üzenetére

    "A miniDLNA tud valami borítóképet amit megjelenít?"

    Tud.

    "Illetve van webes felülete ahol lehet állítgatni?"

    Nincs. Ezért a "mini" (bár már ReadyMedia néven fut). Tényleg csak a minimális funkciókat tartalmazza, csicsa nincs benne,ezért is ötöde az erőforrásigénye. Minden beállítás a minidlna.conf-ban adható meg. Egyetlen egy status oldala van (8200-as port), de azon semmit nem lehet állítani, csak megnézni, hogy épp mit csinál.

    (#1688) TRob1

    "MiniDLNA-t próbáltam, nem volt rossz, de rendszeresen előfordult hogy az újonnan letöltött filmeket nem láttam vele a tv-n. Ezért visszatértem a beépítetthez, azóta nincs ilyen gondom..."

    Nekem nincs ilyen gondom a minidlna-val. Amit tudok, hogy régebben nem szerette az átnevezgetést, ide-oda pakolászást (pl torrentkliens is csinál ilyet) szóközt és az ékezetes betűket (bár ezekre nem szoktam odafigyelni nagyon). De ebből már tán egy éve nem volt gondom, pedig 2 hdd többek között két torrent könyvtárát is figyeli lejátszható video után kutatva. Bár én a legfrissebb verziót (nem a repóban megtalálható) használom...
    Ill. célszerű a /ffp/etc/minidlna.conf-ban ellenőrizni az inotify értéket, hogy yes-en legyen

    UPDATE:

    Most olvasom, hogy megjelent a slacker repoban az 2015.09.10-én kiadott 1.1.5-ös verzió. Changelog

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák