Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hwtvennek

    tag

    válasz -Skylake- #187 üzenetére

    Nyilván én halucinálok. Rohadt unalmas az olyan állításokat olvasni, hogy az XR kijelzője egy rakás szar. Valamint az is vicces, mikor kijelenti a Droid fanatikus, hogy az Apple összes telefonja nevetséges. :D

    Nem túlzottan érdekel, hogy miket halucinálsz rólam, a valóságot nem tükrözi az R=1 user, ahogy a szar és nevettséges minden Apple termék sem.

    Komolyan, nektek valami feltűnési viszketegségetek fan, súlyos betegség lassan. Ha iPhonet vagy Apple logót láttok, valami kényszer folytán nektek oda kell menni és elmondani hogy az Android mennyivel jobb mindenben, az Apple meg mekkora rakás szar.

    Megnézném mit szólnál hozzá , ha bemennék a házadba és elkezdeném szarozni az összes cuccod, meg megkérdőjelezni hogy minek ezt vetted vagy minek azt vetted, mikor annál vót' jobb is!!!444

    "Így van. Itt van mellettem egy iPhone 8 Plus (5.5"), meg egy Galaxy A5 (2017) FullHD (5,2").

    A Galaxyn 424ppi van, az iPhoneon 401.

    Mégis részletgazdagabb az iPhone kijelzője mert annak nem diamond pentile a kijelzője. Ennyit erről."

    Ezt is leírtam, ha szerinted halucináció szívesen várlak megnézheted Te is személyesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák