Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruarua

    tag

    válasz <Lacy85> #191 üzenetére

    S10 jól sikerült bár unalmas. Évről évre samsung is leragadt. A kijelző is a szokásos OLED. Érdemes megnézni itt is a tesztfotókat. Csak nekem tünt fel, hogy piros a kijelző a fotózás szögéből? Na xs-nél ugyanez. Láttam kéket, valakinél pirosat, sárgát.

    Egyébként veled ellentétben én helyén kezelem az XR-t. Nem felsőkategória. Nem is limuzin kivitel. Ha autós hasonlatnál maradunk, drágább mint egy suzuki csúcs (xioami), mert a márka alapból drágább (audi) mégha a legkisebb modellt veszed is.

    A vicces az, hogy fikázod itt az elvakult apple fan embereket (ahogy olvasom a fórumba nincs is), közben meg te vagy elvakult, és hülyeségeket írsz. 5gb ram 64gb. Ez nem autós kártya, hogy a legmagasabb visz. Youtube, speedtest. Ugyanazon alkalamzások indítása, futtatása egy csúcs androidon meg egy xr-en. Sajnos az alap audi leveri a csúcs suzukit, de még a toyotát is. Javaslom ilyen irányba nézegess teszteket, ne számokat hasonlíts.

    És a kocsis témára offolok vissza, ugyanolyan érzésem van a telefonommal is, csak visszafele. Vettem egy suzuki vitarát szalonból, és én voltam a hülye lúzer, mert használtan ennyiért egy fullos audit/bmwt/wv-t kapnék. Nekem más volt a szempont. Tudja azt amire szükségem van a napokban, és azt megbízhatóan. Telefon esetén is így jutottam el XR-re. Ennyiért lenne hiper szuper android, de nekem a napokban stabilabb az ios és az XR.

    iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

Új hozzászólás Aktív témák