Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P41N

    senior tag

    válasz Jeanne d'Arc #24 üzenetére

    Persze hogy megszívják. :( Én egy iPhone 5S-el jártam kicsit rosszul. Az eladó majdnem mindent leírt, magát a készülék pedig kifejezetten jó állapotban kaptam meg. Kicsit meg is lepődtem, sehol egy karc a képernyőn, a hátulján (csak a fólián). Aztán elkezdtem használni és minden funkciót és gombot ugye próbálgattam, amikor eljutottam a Touch ID beállításához. Ami nem nagyon akart menni, és ekkor esett le hogy miért is volt ennyi, a kinézete ellenére. Az eladó még csak meg se említette hogy működik, én meg úgy gondoltam, biztos működik ha nem írja hogy cserére szorul. Persze tudom, részben az én hibám is, mert nem kérdeztem meg. Ekkor az eladóhoz fordultam és mondtam neki hogy nem működik a Touch ID, amire én azt kaptam hogy nála még működött. Kicsivel később pedig azt kaptam hogy igazából nem is használta. :((( Pedig az eladóval nem volt semmi bajom, majdnem 200 pozitív nálam már jónak számít. Szóval a legjobb ha mindent megkérdez az ember, és ha van rá lehetőség személyesen ki is próbálja.

Új hozzászólás Aktív témák