Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geri|

    aktív tag

    Srácok, teljesen más sztori, akivel történt ma hasonló írjon már :D

    Ma délelőtt:
    Magán szám hív - felveszem - T-Mobile - lejár a két éves szerződésem (iPhone4 nyitónapján kötöttem 2 éve -iPhone 4-em van/volt), kössek új 2évest.

    Mondom rendben de várjuk meg az iPhone árakat. Nőci sóhajt: az bizony drága lesz nagyon.

    Mondom mégis mennyi lenne legkisebb ikonban 2 évre (bemutatókor az iPhone 4s 135K volt, most 160K - ez is megérne egy misét...)

    Hivatalosat nem mondhat de 200K felett. Úgyhogy inkább kössek Samsung Galaxy S3-ra...

    Majdnem eldobtam a telefont :) Mondom: hölgyem. jelenleg önök 160K-ért 2 év hűséggel kínálják a 4s-t, míg a független 190K. Ez is vicc de hagyjuk is. Most azt próbálja elhitetni, hogy 200K HUF lesz két évre a hűséggel az iPhone 5? Függetlenül lesz majd esetleg 210K...

    Persze rögtön előjött azzal, hogy higgyem el mert ott dolgozik...blabla...illetve ez új telefon.

    Végül abban maradtunk hogy amint HIVATALOSAN DEKLARÁLJÁK az árakat a 28-ai start előtt, hívjon fel.

    Jó felhív.

    Szakadtam:) Ja még a végén megkérdezte hogy minek nekem iPhone, amikor szerinte jobb telefonok is vannak.

    Még a 160K-ért rezeg a léc, samu gala 3-ja 135K... és nem hiszem hogy rosszabb 25K-val!

    [ Szerkesztve ]

    LiveStrong

Új hozzászólás Aktív témák