Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovanni1985

    tag

    ur isten emberek hogy egymasnak tudnak feszulni egy szaros tabla miatt.......az a kemeny hogy mindenki csak fujja a salyat f....szsagat es nem is figyel a masikra......tiszta parlament..

  • Giovanni1985

    tag

    aze en is hozzaszolok,bar tiszta folosleges,de magamat megnyugtatom......en a kezdetektol kezdve hasznalok tablat....amint bejott vettem....volt egy par...

    a tapasztalatom annyi az androidos telefonokkal es a tablakkal hogy....en tobbet nem vezsek az tuti androidos cumot.

    Az okok. Megveszem a legjobb tablat,vagy androidos telot...kb nem kell 2 ho kijon egy jobb....masik.....van mar egy tok jo tablam amit megvettem,de ahnal mar van ujabb,es az ujabbra kijon az ujabb rom az enyemre meg varni kell 3-4 honapot,vagy meg kell okosan oldani....a tokom se akar kinlodni a romolassal...mar parat csinaltam...mar utalok vele kinlodni.

    Iphone ervek?
    nem kell csak annyit mondjak hogy nezzuk az arakat......melyik ertekallobb?? veszek evente 100folott androidosat,vagy veszek 200folott egy iphonet es hasznalom zokkenesmentesen legujjab iossal evekig.....errol ennyit az android csak kollug az iphone mogott es amig ez van ez is lesz.Szerettem az droidot,mert jo volt,es hasznalom mostanaba is mert a gyereknek rakok a tablara gammakat es az uj nexus 7 32est is megvettem mert kivancsi vagyok a tegra jatekokra.de ennyi.

    Nalam egyenlore az ios a befuto. Nemhiaba van itt nallunk(tengerentulon) majdnem mindenkinek iphonja....akinek meg nem annak blackberry....android kb a harmadik....(persze nem mindenben)

Új hozzászólás Aktív témák