Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz a.sebi #2 üzenetére

    Mert konkrétan ez az eszköz "találta fel" hogy mire is való a tablet, mire használják az emberek. Olvasnak, neteznek, fényképeket nézegetnek rajta... és nem teljes értékű oprendszer akarnak futtatni rajta stb :)

    Segítek:

    [ Szerkesztve ]

  • BenHans

    addikt

    válasz a.sebi #2 üzenetére

    Szia!

    Például azért, amit 'ittakary' leírt egy kis kép melléklettel, másrészt pedig azért, mert hiába van asus a piacon meg samsung (a többit nem említeném mert nem ugyan az a kategória, bár remélem idővel ők is feljönnek)
    egyiknél sem láttam azt a kiforrottságot mint az iPad-nál, de ez természetes, mivel ők még csak "nemrég" kezdték el a tabletek vonalát erősíteni.
    Én azt mondom, hogy pl. ugyanúgy mint a legújabb flagship androidos telefonok, beérik gyorsaságban, sőt kezelhetőségben és funkcionalitásban meg is haladhatják az apple termékeit(mert az én felhasználói szokásaimba jobban beleillik a droid), adnék az Asus-nak és a Samsungnak még 1-2 évet tabletek terén (és remélem a HTC is beszáll a harcba).

    Félreértés ne essék, én nem utálom az almát, és a droidot sem imádom, mindenkinek más a jobb, ez felhasználófüggő, minkét gyártó készülékei tudnak akadni, lagolni megfelelő terhelés esetén, az meg hogy a régebbi droidok többször akadtak(nem tagadom, One X-em elődje Desire volt) az meg nem más mint hogy más elven működik a két rendszer, de ezt hosszú lenne leírnom, majd aki nem tudja és érdekli utánaolvas.

    De igazad van, rosszul fogalmaztam... a csúcskategóriás androidos tabok a funkcionalitásukban lehetnek jobbak, de egyelőre az iPad a kiforrottabb és ezáltal a legjobban működő gép, de természetesen mindez a felhasználók alap igényeitől függően változik.

    ja és 'ittakary': +1 :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák