Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qexer

    csendes tag

    Nekem is i4-em van (nem S), de ha bárki tudna egy működő leírást linkelni hogyan rakhatnám vissza az iOS 6.1.3at a 7.0.4 helyett, azt nagyon megköszönném. Már elég sokszor próbálkoztam eltűntetni ezt a gusztustalan laggos szutykot a mobilomról, de eddig sajnos eléggé sikertelenül :// Már az első pár percben megbántam a frissítést, eddig volt egy használható telefonom most meg nem elég hogy ronda, még tele van idegesítő bugokkal is. (illetve belekerült egy olyan "feature", hogy bejövő hívást nem tudok elutasítani, csak ha 2x megnyomom a bekapcsológombot :R )

    Igen, tudom hogy viszonylag régi a telefon. Igen, örülök neki hogy még mindig próbálnak terméktámogatást nyújtani hozzá. Egyedül azzal van gondom, hogy többszöri újratelepítés után is legalább 2-3x olyan lassú mint az előző rendszerrel volt. Mikor felraktam még gondoltam a kinézetet majd csak megszokom valahogy, hátha lesz benn pár olyan újítás ami miatt megérné. De sajnos az alulról felhúzható menü kivételével semmi olyat nem sikerült hozzárakni ami megkönnyíteni az életem.^^ (Ráadásul abban is a repülő vagy az éjszakai mód helyett nyugodtan rakhattak volna be mobilnet ki-be kapcsoló gombot, személy szerint úgy gondolom hogy az emberek nagy része sűrűbben használná. Bár ez már eléggé off)

Új hozzászólás Aktív témák