Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    veterán

    Kedves NNG.

    Örülök neki, hogy jön androidra a fizetős iGO, biztosan megveszem ha korrekt áron adjátok majd.
    A korrekt-et a magyar munkás ember béréhez képest értem, nem a több száz ezret kereső irodai alkalmazottéhoz.
    Környékünkön a kétkezi munkás ember örül, ha havi nettó 100.000-et megkeres (de sokan még ennyit se), viszont navira nekik is szükségük van olykor.
    Ha lehetséges ezek alapján árazzák be a terméket.
    Sokan a full eu térképre izgulnak, de kevés lehet az olyan magyar, akinek ténylegesen szüksége van rá.
    Sokkal inkább egy okosan összeválogatott térkép csomag (csomagok) kellenének.
    Mondjuk lehetne fix csomag pl 5 térképpel, és én választhatom ki, hogy mik legyenek azok (persze a magyaron kívül).
    Pl aki nyugat mo-n lakik azoknak nem feltétlenül kell ukrán térkép, sokkal inkább horvát/szlovén/osztrák (esetleg szlovák), akár csomagban. Lehetnének előre összeállított térkép csomagok, de akár egyedileg összeválogatható is jöhetne, a hangsúly a baráti árakon legyen!
    Köszönjük.

    (^)(>.<)(^)

  • vacs

    veterán

    válasz #20749568 #89 üzenetére

    Upo véleménye maximálisan helytálló!

    Sygic akcióban kb 6000 Ft-ért ad örök licenszet full eu+orosz térképpel.
    Sajnos nekem nem jött be, és a Here sem, ezért nem vettem meg.
    Nem tudom, hogy az NNG milyen lehetőségekben gondolkodik, én havi nettó 100K-s fizetésből indultam ki, de sokan keresnek ennél is kevesebbet, ehhez képest a sygic-es (akciós) 6000 huf teljesen baráti. ;)
    Ha ennyiért lenne örök licensz igo, akkor még a szomszédoknak is megvenném ... tudom, bilibe ért a kezem! :U

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák