Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    válasz SindaNarmo #50 üzenetére

    bár nem neked szántam, de lásd az előző hszem :D Koca, talán az aki csak a single playerekkel játszik, meg talán lolozik stb, de mindegy neki hogy hol lesz a rangsorban, mert a jaték a lényeg . Amig beleszartam a pvp-be , én is ugyanigy voltam, csak menjen, jó nekem LOW grafika is , bár a WOW raideken már akkor is zavart amikor leesett 20 alá, ott már meglátszott a dpsen is ez xD
    De aztán sajnos rászoktam egy olyan túlélős játékra (RUST) ami leginkáb PVP, és ahol bőven számít kinek milyen gépe van, meg mennyi a monitor késleltetése, meg meddig látsz el a jatékban. ÉS iszonyat optimalizálattlan .
    Persze le lehet venni részletességet, a látótávolságot, akkor jó az FPSem is, 80-120 is van néhol.. az ellenfeleket ugyanúgy észreveszed, csak nem biztos hogy azt is betölti a game hogy az bizony egy fedezék mögött van, és csak akkor jösz rá amikor rálőttél , azaz feladtad a poziciód de nem kapod a hitmarkert :D
    Szóval amikor kicsit is elkezd érdekelni hogy igen, most téged amiatt lőtt be a 8 éves pistike, mert neki apu megvette a 2080ti-t akkor onnantól már nem casual a dolog szerintem :D

Új hozzászólás Aktív témák