Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz bkercso #1 üzenetére

    A nassolást és a nádcukorral "szerelt" ételeket szintén elhagytam. Evés előtt nem eszem. A fentiekkel és ezzel leadtam a súlyfölöslegemet pár hónap alatt úgy, hogy nem strapáltam magam semmit. (Napi 1-2 óra séta vagy bringázás és 15-20 perc edzés eddig is volt.) Súlyban 17%-ot fogytam, tartósan.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • Elektrosokk

    addikt

    válasz bkercso #1 üzenetére

    Húsevés: külön téma. Ide elég annyi, hogy Bruce Lee is vega volt. ;) Ha könnyűnek, mozgékonynak akarod érezni magad, ill. alvásra is sajnálod a 8 órát, spórolnál 2-4 órát magadnak naponta, próbáld ki 3 hétig hús nélkül!

    Ez nagyon érdekes. Én egy szaruhártya gyulladás miatt változtattam radikálisan az étrendemen, sajnos az okát még eddig nem sikerült detektálni, viszont a problémáim egyenes arányban nőttek a szénhidrátfogyasztással. Túlsúly nem igazán volt rajtam, de azért fogytam vele. Szigorú ketogén diétára álltam át, ez idővel kicsit lazult komfort ketóra, és előfordul hogy elmegyek napi 100g szénhidrátig. Böjtölni is szoktam, fokozatosan kezdtem el, már csinálok heti 1x24 vagy 48 órát. A ketogén alatt valódi ketogént értek, nem eszek feldolgozott élelmiszert, fontos a hús minősége. De eszem, pl sok zöldséget, zellerszár stb.
    A laboreredményeim jók, tavaly márciusban kezdtem el. Ami hatalmas változás volt, az hogy elmúlt a feszültség ha mondjuk nem tudtam 12-13 óra körül enni, ha éhes vagyok már nem szédülök, nem szenvedek. Ha érdekel valami és elnyúlik a munka, vagy úton vagyok és nem jutok élelmiszerhez simán kihúzom a nap végéig, a közérzetem kiváló. Viszont amikor eszem nem számolom a kalóriát, nem eszem keveset. Szóval nálam ez működik.

    Az edzés az elején nagyon nehéz volt, gyengének éreztem magam, de szerencsére ez idővel rendeződött.

    [ Szerkesztve ]

    "Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Új hozzászólás Aktív témák