Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #72042496 #32 üzenetére

    Épp ezért írtam azt, hogy sajnos elkaszálták az ultrawide tévéket.
    Egyébként ezekre is gondoltam, amiket a végén írsz, ezek már modern funkciókkal ellátott tévék.

    Ennek a 4:4:4 Chroma subsamplingnek utánaolvastam Rtingsen és ezt írja: Most TVs today allow you to enable chroma 4:4:4. Different brands place these settings in different areas of their menus.

    Ez azt jelenti, hogy legtöbbjük támogatja. De ahogy olvasom pl. játékokban ill. filmekben marginális jelentősége van ennek a funkciónak.

    (#31) -Skylake- Én értem hogy munkára megérheti annyi pénzért is, de nézd meg a gyártó weboldalát, gaming monitorként hivatkoznak rá: Samsung Odyssey Monitor - Global No.1 Gaming Monitor :K

    Na most én gamer (is) vagyok, akkor jogosan gondolhatom azt, hogy én vagyok a célközönség. A mostani monitorom kb. 500 Euróba fájt, aminél így is nagyon szívtam a fogam, de lenyeltem, mondván a PC-m kb. kétszer ennyibe került. De ennyit már nem tudok ill. vagyok hajlandó kicsengetni érte, annak fényében is, hogy nagyobb csúcs tévék olcsóbban kaphatók. :N

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák