Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzkz

    őstag

    válasz tgeri #981 üzenetére

    Egy az egyben, mint kábellel.

    Megvolt vele kb. 2x2óra teszt.

    Odafelé már 5-10 perc után úgy kifagyott minden, hogy a kocsi gyári navija se ment, továbbá a pendrive-ról a zene se, szóval az USB kommunikáció teljesen megdöglött, a telóban navigáltam önmagában utána. Amikor megérkeztünk leállítottam a kocsit, majd 10 perc után beindítottam és újra ment rendesen minden.

    Ott vidéken még mentünk ide-oda, kb. 4 rövidebb út volt, akkor minden rendben ment a wireless AA-val.

    Visszafelé kb. 15 perc után magától újraindult, majd újabb 15 perc után megállt az wireless AA navigáció (waze). Most a kocsi gyári navija ment rendben, tehát még USB kommunikáció volt. Kihúztam, és újra bedugtam az adaptert, és a maradék 1,5 órában jól működött minden. A kb. 2 óra alatt 20%-ot merült a teló, és langyos lett a zsebemben.

    Amikor újraindult és megállt, akkor olyan helyeken mentünk, ahol edge volt, lehet, hogy ezt nem szereti.

    Egyébként 2 hete, amikor nem volt meg még az adapter, akkor kábelen is úgy kifagyott az egész, hogy szintén nem ment semmi az USB-ról, és a kocsi gyári navija se volt hajlandó elindulni. Illetve olyan is volt, hogy az USB még ment, de a vezetékes AA-n futó waze még elindult, de az útvonalat sose töltötte be, csak tekert.

    Lehet, hogy kellene a kocsi fejegységére egy szoftver frissítés, és akkor stabilabb lesz az egész. Ennek még utána járok, hogy van-e frissebb cucc rá.

Új hozzászólás Aktív témák