Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tumiiii

    újonc

    Sziasztok, kb. egy hónapja van egy Amazfit Pace-m. Pár napja frissítettem (2.8.3.0). Valakinek esetleg nincs olyan problémája, hogy frissítés óta állandóan elveszíti a bluetooth a kapcsolatot? Először WatchDroidon vettem észre, de még a WatchDroid törlése után is állandóan elveszítette a kapcsolatot. Először a telómra gyanakodtam, de megnéztem és más eszközökkel nem veszíti el a kapcsolatot egyáltalán. Az órámon toltam egy factory resetet, az se segített, sőt, alig tudtam beolvasni a QR kódot mert valami hibaüzenetet írt, már nem emlékszem mit. Amikor közvetlen az óra bekapcsolása után olvastam be a QR kódot, akkor beolvasta hiba nélkül, ha már vártam kb. 10 másodpercet, nem volt hajlandó (többször is nyomtam factory resetet és mindig ez volt a szitu). Azonkívűl, hogy telepítettem pár APK-t az órára és pár új watchface-t tettem rá, nem mókoltam semmit rajta, szóval gondolkodok rajta, hogy visszaküldöm garira (GearBest-ről vettem), mert elég idegesítő, hogyha pont akkor kapok értesítést miután elveszíti a bt kapcsolatot és mielőtt újracsatlakozna, azt ugye nem kapom meg az órára. Meg azért jó lenne használni a WatchDroidot, mert az sajnos valamiért nem csatlakozik újra, csak az óra újraindítása után. Kerestem külföldi fórumokon is akinek hasonló problémája lenne a frissítés óta, nem találtam, szóval gondolom ez nem szoftveres hiba. (vagyde?)

Új hozzászólás Aktív témák