Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erdész85

    csendes tag

    válasz Skynet258 #1 üzenetére

    Másik fórumba írtam, hogy okosóra vásárlás előtt állok és az egyik jelölt ez az óra lenne. Sok kérdésemre adott választ a teszted, de azért pár dolog kérdéses maradt.
    - Van olyan számlap, aminek a használatakor az óra kvarc vagy automata óra hangját imitálja, mint a Watch Active 2?
    - Horgászat, mint sport van az órában?
    - Automatikusan megerősítés nélkül fel tudja ismerni és kérdés nélkül rögzíteni az adott sport tevékenység adatait (pl.: kerékpározás, úszás, futás gyaloglás)?
    - Ismeretlen helyen lehet használni navigálásra? (pl.: ne kelljen a telefont kézben tartva menni)
    - Spotify, videó lejátszó irányítására abszolút nincs lehetőség?
    - Kamerát lehet vele irányítani? (pl.: éjszakai fényképezésnél, csoportképkészítésnél)
    - Üzeneteket végig lehet olvasni, vagy csak pár sort mutat belőle?
    - Alkalmazásonként csoportosítja az üzeneteket, vagy érkezési sorrendben?
    Az utolsó nagy kérdésem:
    Zafír üveg nagyon csábító számomra, mivel a munkámból adódóan óhatatlan 1-2 karc begyűjtése.(Olykor világ vége hangulatot vált ki 1-1 sérülés.) Viszont a fentebb feltett kérdéseimből nagyjából látható mire is használnám, az alap pulzusmérés és alvásfigyelés, ébresztésen kívül. Ezért a kérdésem az lenne, hogy összehasonlítva a Watch active 2-vel melyiket ajánlanád?

  • Erdész85

    csendes tag

    válasz Skynet258 #17 üzenetére

    "De egyáltalán van bármilyen eszköz ami képes horgászatot trackelni?" Több Garmin óránál láttam a leírásban ilyen funkciót.Gondoltam a Huawei is beteszi a listába, ha már ennyire rámentek a különböző sport formákra.

    Óra választással kapcsolatban köszi az infókat és a megerősítést! :)

Új hozzászólás Aktív témák