Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    Egyetlen dolgot nem értek a cikkel kapcsolatban. Az "a" jelzésű középktegóriás modell kapcsán mintha negatívum lenne hogy a felsőkategóriás verzió következő generációja nemsokkal utána jelenik meg.
    A kettő két külön kategória és a Pixel 4a óta ez van, ez miért negatívum, vagy csak rosszul értem a megfogalmazást? Mert az én értelmezésemben a kettőnek kb semmi köze egymáshoz lévén hogy két külön kategória .
    Mármint ha abból indulok ki hogy a korábbi közepes Pixelek milyen teljesítményű socot kaptak még csak azt sem lehet mondani hogy a Tensor elavult lenne, arányaiban klasszisokkal erősebb mint amiket az elődeik kaptak (765G és 730G).
    Az már más kérdés hogy a Tensor összességében jó-e vagy sem.

    Ami nekem személy szerint nem tetszik az 8mm-el nagyobb magassága a 4a -hoz viszonyítva, bár értem mai mércével ez is elég kompakt méretű a 152 mm-el és a 6,1' kijelzővel.
    Az ár hát nem tetszik hogy nőtt de a hardver is kategóriát ugrott így talán érthető, főleg hogy "minden is" drágult.

    Amire igazán kíváncsi leszek az az üzemidő, illetve hogy erre is vigyázni kell-e majd mint a hímes tojásra, a 4a-t néha féltem hogy ha az asztalon felejtem egy arra szálló katicabogár ami esetleg rajta kíván pihenni szörnyet hal mert beszakad alatta a burkolat és ezzel mindent el is mondtam :DDD

    Mivel ahol lakom szolgáltatónál elérhető lesz így esetleg rápróbálok pont szerződéshosszabbítás mellé esik amúgyis a megjelenés.
    Ha nem jön be legfeljebb elpasszolom és maradna a 4a. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák