Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz pengwin #32 üzenetére

    1. Nem hülyéztem le senkit, azt csak te tetted meg az imént...már bocs:D
    2. Leírtam a véleményemet a memóriabővítésről, nosza rajta nyugodtan cserélgessétek a telefonban a kártyát buszon, vonaton meg tudom is én még hol jön rátok...
    3. Az alma tudja amit tud, akinek ez kevés vegyen mást és használjon mást. EZT IS LEÍRTAM, JÓ LENNE HA EL IS OLVASNÁD LEGKÖZELEBB HA KÉRHETEM.
    4. Erősen kétlem hogy jelenleg Magyarországon az átlag telefontulajok akár 30%-nak fulHD kijelzős 6"-os telefonja lenne. Innentől kezdve ez egy egyedi igény és nem tömeges végfelhasználói szintű! Ezt miért nem lehet elfogadni?
    5. Mire ti átmásoltok egy 10-20 gigás HD filmet addigra én azt betömörítem és át is másolom. Ma már igen gyors tömörítő progik vannak és a számítógépek sem sima pentiumok...próbáljátok ki ha nem hiszitek, de ha még lassabb is mert nincs olyan bivaly géped, akkor is több film fér fel ugyanakkora tárhelyre. A telefon méretei miatt pedig nem fog zavarni ha kisebb a felbontás valamivel, bár biztosan pixelvadászok vagytok...

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz pengwin #32 üzenetére

    Mennyi helyet foglal el?
    Az iPadem 64GB-bol van kb 25gb szabad hely. Van 10GB zene, kb 10GB film 2gb kep es egy rakas application. A leghuzosabb appom a RR3 ami kb 2.5 GB..

    iPhone-om 32GB-bol van 11GB szabad hely. Mivel jatszani nem jatszok rajta igy marad hely a zeneknek 10GB es egyeb appoknak amik munkamhoz kellenek.
    Evek ota nem hianyzott memoria kartya.. Szoval a memorialartyan tul is van elet.:)
    Persze akinek kell, az ugysem fog iPhone-t venni. A memorialartya egyebkent ugyanabbol az okbol kifolyolag nincs az iOS termekekben mint amiert file kuldes sincs BT-n... Az iTunes store vegett, hiszen akkor mindneki lopott, innen onnan letoltott (nem megvasarolt) tartalmakkal lenne tele.
    Az Apple pedig komoly arat fizethetne a kiadoknak...

Új hozzászólás Aktív témák