Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz myckey #6 üzenetére

    A harcrendszerét nagyon nagyon szerettem, mindkét eddig megjelent résznek, igazán szórakoztató és pörgős volt , amit frankón el lehetett sajátítani!
    A karakter fejlődésével/ történet előrehaladásával pedig szépen lehetett színesíteni a játékmenetet, a különböző képességek, tulajdonságok stb...kinyitásával, elsajátításával......
    Mindemellett, a második rész kellően monumentális is volt...akkoriban ( 2012 ) . Bsztt nagy bejárható világ, sok sok tartalommal és hosszú hosszú órányi játékidővel !
    Az első rész ezzel szemben kicsit "csőjáték" feeling volt, de van akinek az jött be inkább. Nekem mindkettő.

    Kíváncsian várom, ez hova fog elmozdulni.
    Na és a zenei aláfestésre is befizetek, ha megüti a Darksiders II szintet, akkor bővül a kedvenc OST listám, ismét . :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • laceszgamer

    addikt

    válasz myckey #6 üzenetére

    Én sem év játékaként várom, de szerintem sincs vele gond, főleg úgy hogy az eddigi két részbe is belement pár óra és kifejezetten élveztem. Nálam a harmadik rész kicsit a Prince of Persia The Two Thrones-t is eszembe juttatja, mármint fegyver szempontból. :D

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák