Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #40 üzenetére

    Én ennél jóval többet vártam az árazás alapján. Azon nem lepődtem meg, hogy a HDR-t és a 4K-t nagyon ráerősítették, mert az a Pascalnak a gyenge pontja. Tényleg nem akarok itt konkrét mérések nélkül ítélni, mert igazából még a beállításokat sem tudjuk, csak vonalakat felhányva egy diagramra, de maximum ~55% olyan helyzetben, ami az 1080-nak pont nagyon fáj, lásd HDR+4K, miközben a 2080 ára ennél nagyobb mértékben különbözik...

    Értem a DLSS-t, de ettől még nem fognak a tesztek ilyen alma-körte összeállítást mérni. Ott alma-alma ellen fog menni, azt maximum megjegyzik, hogy van még DLSS. Ezt be lehet kapcsolni a gyakorlatban, de mérni nem nagyon fogják. Mi se mérjük mondjuk a Chill folyamatosságát, pedig a valóságban nem igazán éri meg nélküle játszani. Remélem érted mire akarok kilyukadni. A teszteket nem fogják csak azért a Turingot más beállítással érni, mert úgy gyorsabb, miközben a beállítás el sem érhető a Pascalon.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák