Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz #79335424 #143 üzenetére

    Az alapjan, hogy egy uj technologiat csak azert ignoralsz, mert a tobb eves monitorodat kellene lecserelni ahhoz, hogy wireless mukodjon, na ezert irtam, amit irtam. Meg azert, mert se a dokk nem jo Neked, se a wireless (ha egyszeri monitorcserevel jar). A dokk sz*r mert kabel meg plusz eszkoz, a wireless meg sz*r mert monitort kell cserelni hozza. Van rajta sapka, nincs rajta sapka... De egyebkent ha jol emlekszem, az eredeti tervekben szerepelt egy olyan megoldas is, ami a monitorba dughato HDMI dongle lett volna, es onnantol megint wireless lenne a cucc. Csak ugye egy ilyen megoldassal me'g mindig valahogy tolteni kell a telefont, mig egy monitorba epitett wireless adovevo + wireless tolto (pl. amit a monitor talpaba remekul lehetne integralni) minden szempontbol kenyelmesebb verzio lenne. De hidd el, a postjaid alapjan vilagosan latszodik, hogy ez az egesz Continuum for Phones nem olyasmi, aminek Te orulnel. Nincs ezzel baj, engem meg pl. hidegen hagynak a stickek, nem vagyunk egyformak :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák