Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz liquidgold #131 üzenetére

    Én úgy látom, hogy inkább Te vagy "fogalmatlan". Az "Androiddal TV -n való bohóckodás" jelenleg sokkal előrébb tart, mint ez a hibrid kezdemény. Ezen kívül, ezek az Androidos eszközök natívan tudnak futtatni Linuxot is, ahol már valós a multitask-multiwindow. De azt is be kell látni, hogy az ARM Windows az nem ugyanaz, mint az x86 Windows. Valahol mindíg kompromisszumra kényszerülsz. Ha az általam linkelt oldalt megnézed, ott nem csak Androidos cuccokat látsz. Ott vannak a Bay Trail és Cherry Trail stickek és boxok, amik eleve x86 architektúrájúak, tehát natívan futnak rajtuk a Windows alkalmazások. Pénztárcától függően, feljebb lépve pedig a NUC boxok. Szóval, előveszek egy ilyen sticket a zsebemből, bedugom egy TV/monitor HDMI/DVI csatlakozójába, adok neki tápot és már fut is a valós, x86 Winem. A teló pedig lehet a beviteli eszköz.
    Gondoljuk tovább!
    Tulképp minden adatot szinkronizálhatok a két eszköz között (Androidon nekem még a vágólap is közös. Azt is megtehetem, hogy telón kijelölök, miniPC -n meg beillesztek).
    Gondoljuk tovább!
    Minek a monitor?
    A sticket rádugom egy Powerbankra és a telóra küldöm a képet (mint a TeamViewer -nél). Natív x86 alkalmazásfuttatás, telóról vezérelve.
    Szvsz. inkább ez az ARM - x86 összeerőltetés a bohóckodás. Nézz körül egy kicsit! Az Asus már megcsinálta a dualboot eszközt. Aztán a Microsoft és a Google is kinyilvánította a nemtetszését és ettől az Asus behúzta a projecten a kéziféket. Szerencsére a kínaiakat nem hatja meg az ilyen ejnyebejnye. Ha igény van rá, akkor gyártanak dualboot eszközöket. Az Asus szted nem tudna gyártani 7" -nál kisebb, Inteles telót? Dehogynem. Nem a technika, hanem a bíznisz az akadály. Na, ez az igazi bohóckodás! Amikor mesterségesen gátolják a fejlődést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák